Manet M 90 (1948)

Vlastník KoldaTL
Vloženo 4.1.2011
Aktualizováno 5.1.2011

Něco i z československé produkce,manet dvoupíst na jedné klice a hardtail rám

Maneta jsem koupil od známeho ke kterému jsem jezdil pro zboží,slovo dalo slovo a já si pro něj jel do olomouce.Tehdá ho měl 5let zaparkovaného vedle kotle ve sklepě.Moto bylo kompletní ve vinikajícim stavu.Barva byla kladívková zelená.
Hned po příjezdu domu jsem započal s renovací,vše se zrestaurovalo,zapoměl jem podotknout,že tehdejší majitel si ho předělal na dvousedlo(nebo spíš vzahu nosič,a na něm něco jako molitan)ti vše jsem odstranil,zavařil díry v blatníku a na rámu uřezal zadní stupačky.Moto má kompletní generálku motoru,barva je zvolená modrá metalíza,protože po delším patrání a složení barvy(modrá a do ní jse naškrabal hliníkovy prach)mě žadní lakyrník nechtěl nalakovat.Po nalakování jsem si moto sám linkoval,není to buhví co,ale chtěl jsem si to zkusit udělat já.vyfuk zustal origo,jen byl vylit mosazí,nasledně obroušen a nachromován.Jeikož se jedná o první model,ktery nemá poloautomat,tak je stím peklo řadit . Je potřeba mít cit na zařazení kvaltu,což při 1-2x projetí do roka je docela těžké,ale to k tomu patří.mám ještě ve sbírce nějaky vetoše,ale je to vše jak říka moje žena "rezavy harampádí",tak se mám furt čím bavit
nafoto je origo prodlouženy hlavní stojan,tak jsem to už koupil.mám i sehnany origo,jen to nemám nafoceno.

Márfi2Dy
Márfi2Dy napsal 01.10.13 v 14:31

Super odvedená práce! Jasných 10b.

Beďan
Beďan napsal 18.03.13 v 15:45 10b.

Pěkná prácička a suprový vzhled. Obdivuji tvou výdrž !

Jura81
Jura81 napsal 18.03.13 v 14:54 10b.

ja jich málo

LeonTDI
LeonTDI napsal 17.02.13 v 10:28 10b.

Jedním slova nádhera

rockstar17
rockstar17 napsal 16.12.12 v 10:47 10b.

Nadhera obdivuju takove renovace a hlavne ty kteri to zvladnou 10b