Buell 1125 R (2008)

Vlastník misut22
Vloženo 10.6.2011
Aktualizováno 13.7.2011

Buell 1125R - ďábel s vizáží černého anděla. Dovezen z Německa - funglovka - najeto 50km

Motorka koupena v Německu - funglovka - najeto 50km. 7.6.2011 jsme si s kamarádem udělali krasný výlet pro můj motosen. Chlapík co Buella prodával měl vystavené dva kousky - Obě to byly funglovky jen s tím rozdílem že jedna byla o 15.000,-Kč levnější, byla ale při transportu lehce poškrábaná na rámu u zadního kola. Měl jsem v plánu koupit levnějšího bulíka, vše se ale vyřešilo za mě - byl už prodaný. Co se týče přechodu z fazeru 600 tak to bylo něco. Přestože jsem na něm najezdil něco ke 25tis., tak na Bulíku jsem se nemohl ani rozjet. Povedlo se mi to až napotřetí. Úplně jiná motorka! Od dvouválu, převodovky až po jiný pozez. Mechanici ze mě museli mít opravdu radost. Měl jsem malinkej problém! Vzhledem k tomu, že motorka je z roku 2008 a byl to výstavní kousek, baterka na motorce byla ovšem puvodní, leč trochu vytřískaná. Vlastně ne trochu ale docela dost - startér neudělal ani celou jednu otáčku. Startování přes kabely mají kluci němečtí díky mě docela natrénovaný. Jakmile si ale člověk motorku trochu osahal tak už s rozjížděním nebyl problém - preci jen jsem se ale stále bál aby mi mašina na cestě někde nezhasnula. Domu bylo ještě daleko zhruba 550km. Vše ale nakonec probíhalo v pohodě, byl jsem opatrnej, nikam jsem to nehnal, vše hezky v klídečku. Je ale fakt, že tankování na benzínce s běžícím motorem bylo poněkud pofidérní. Takže cestu jsem přežil bez obtíží, jen mě ještě dnes bolí za krkem, přeci jen - takovouhle porci km jsem za jediný den ještě nedal. Ke dnešnímu dni mám najeto zhruba 650km a mám se stále ješte co učit (a dlouho mít samožřejmě ještě budu). Zkrátka, hlavně pianko a opatrně!

rockstar17
rockstar17 napsal 14.11.12 v 12:25 10b.

Krasne a uzasnej stroj 10b

harly27
harly27 napsal 29.05.12 v 21:01

krasavec...10b

misut22
misut22 napsal 30.03.12 v 11:14

to se me libi rad bych jel, uvidime jak to dopadne!

Vaklaf
Vaklaf napsal 29.03.12 v 15:53

Jestli necouvne od Alp, tak určitě Míro

emke
emke napsal 29.03.12 v 15:34

doufám že ji letos uvidím naživo