BMW F 650 GS Dakar (2006)

Vlastník Chimera-TU
Vloženo 9.7.2011
Aktualizováno 13.10.2013

Super motorka, už nechci jinou... A když, tak jedině silnější, ale stejnou značku.

První dojmy - Motorka se řídí skvěle a padne do ruky ihned tak jako jiná velká endura.

Motorku těžko popíšu, když jí vlastním jen několik hodin. Jel jsem pro ní 343km přesně, na Moravu z Trutnova u Krkonošských hor. Nákup probíhal standartně, snad bych jen chtěl vyzdvihnout ochotu a profesionalitu kluků ze CMT Moto z Horního Těrlicka, byli vstřícní a co jsem chtěl vědět, to mi řekli nebo nechali si zkusit. Motorku jsem dlouho vyhlížel, chtěl jsem ročník 2004 a mladší s pokud možno nejvyšší možnou výbavou a to se mi snad skoro povedlo. Podvozek je vynikající (předchozí moto byla Honda Dominator /95) na které jsem se svezl vlastně i dnes v zápětí... Podle mě má BMW lepší vršek a je celkově o dost kultivovanější a dospělejší, ale ve výkonu zase takový rozdíl není a nějaký grafy z brzdy mě neberou, na silnici to stejně není poznat. Měl jsem zatím několik motorek značky Honda, teda vlastně skoro všechny co jsem měl byly Hondy, ale po dnešních 300km (v kuse, nechtělo se mi sesedat! :D) už opravdu jinou motorku než BMW nekoupím. Zvažoval jsem Africu, ale koncepčně je bohužel hodně zastaralá. Víc zatím asi fakt nedokážu popsat :)

Chimera-TU
Chimera-TU napsal 10.07.11 v 20:45

Děkuju za hodnocení, taky jí miluju

Mark09
Mark09 napsal 10.07.11 v 20:05

magoss
magoss napsal 10.07.11 v 19:31

Vypadá velice zachovale opravdu pěknej a jak je vidět doma na zahradě doplnil řady BMW

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 10.07.11 v 16:11

pěkná

istonbike
istonbike napsal 09.07.11 v 22:34

Tenhle Bawor je fakt parádní enduro a hlavně v těchhle barvách 10b a super off i on road kilometry v sedle