Derbi DRD (2007)

Vlastník case_CVX
Vloženo 31.8.2011
Aktualizováno 29.3.2013

modrá metalíza,při koupi najeto něco přes 3000km,jede 72km/h koupil jsem nový racing válec Stage6 80cc jinak jede krásně.

První dojmy - Motorka je krásně svizná rychlá akcelerace zvuk jako kroska

Nejlepší 50tka jakou si člověk může v řadě enduro vybrat.Sice dražší díly ale za to pak pěkné svežení :) akorát s delších cest bolí zadek :D

V lednu 2012 jsem záhájil přestavbu motorky kde přidávám kompomenty jako je závodní válec,závodní karburátor apod..
Přestavba bude dokončená zhruba březen 2012 jelikož jsem musel čekat na úpravu ojnice 14dní a hlavně 7 týdnů na díly z itálie jako je těsnění motoru,vodní pumpa a ložiska na kliku.
Také jsem přemýšlel jak by mohla být motorka ještě rychlejší a zjistil jsem že na motoru jsem měl řetězové kolečko 14 zubů a max.jde dát 15 zubů proto jsem ještě zakoupil řetězové kolečko s 15 zuby které nestojí svět pouhých 178kč.
Poté jsem si neuvědomil že musim ještě mít ke karburátoru páku a lanovod na sytič proto jsem objednal 150cm dlouhý lanko s pákou od Stage6.Tak dlouhé proto,že chci to mít připevněné na řidítkách přes objímku a né někde na boku pod plastem.

V březnu jsem zakoupil nový laděný výfuk Leo Vince Handmade V6

Krmi
Krmi napsal 31.08.11 v 19:43

moc pěkná Derbina jasných 10b a at ti dělá jen a jen radost měj se chlape

vladaobi
vladaobi napsal 31.08.11 v 15:53

Jo jo senda prostě paráda, přeji mnoho krásných a štastných km.

FildaX
FildaX napsal 31.08.11 v 10:17