Kawasaki ZX-6R Ninja (1998)

Vlastník sikula
Vloženo 28.9.2011
Aktualizováno 28.9.2011

moje první velká motorka - pohodlná na cestování, vhodná i na rychlá kolečka na dromu

Psal se podzim roku 2002 a já jsem pečlivě listoval katalogama s nadějí, že naleznu tu svoji krásku. Hodiny strávené nad různými časopisy, recenzemi a neustálé porovnávání parametrů mi daly několik favoritek. Jelikož mě limitovala i peněženka ), tak mi zůstaly jako nejvhodnější adeptky kawa zx6r, r.v. 98-99 a SRAD 6.

Pár motorek jsem objel, ale česká klasika . V inzerci super stav, nepadená a pak přejedeš a chce se ti blejt a pěsťovat Mno již jsem to pomalu vzdával, když zavolal kamarád, že pro mě má pěknou zx6r. Tak hurá do auta a jedem se na ni mrknout. UFF byla to láska na první pohled, nějaké menší mouchy měla, ale nic hroznýho oproti vrakům, které jsem už viděl. Zběžná revize, smlouva, platba a jelo se domů.

Co bych tu povídal, byla to moje první silná motorka (112hp, 175kg suchá hmotnost) a náležitě jsem si ji užival.

Každý kdo přesedne ze čmeláka, (vlastnil jsem ČZ 175) tak určite zná ten pocit, když má pod zadkem 100 koňovej bajk.
Tahalo to tenkrát jako buldozer , brzdilo jako bych dřel zadek po šmirglu, a zatáčelo jako tříkolka.

Během 3 sezón jsem nakroutil 18 tis. km a s těžkým srdcem jsem ji prodal na jaře 2005.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 21.09.12 v 17:56

Gratuluji k pekne motorce. Preji spoustu km bez nehod klinem dolu. 10 bodiku udeluji

smartin1
smartin1 napsal 28.09.11 v 20:53

Podle fotky pěkná 10b určitě!! Mán 6tku 95 r.v. Kterou si šlechtim dle svejch představ a tu neprodám. LET THE GOOD TIMES ROLL!!!