Kawasaki ZX-9R Ninja (1998)

Vlastník jany91
Vloženo 17.10.2011
Aktualizováno 17.10.2011

Tak kawu sem koupil v moooc špatném stavu ale postupně jí dávám dohromady motor je jedinej uplně ok má najeto 26tisíc a jede super krásně táhne už od spoda...

Tak poprví sem měl jako silnější motorku XJ600 tu sem měl dvě sezony na tý sem se dost naučil ale musel sem jí dohužel prodat a protože sem chtěl už konečně auto noo a ted po dvoch letech sem si koupil kawu ZX9R co sem si vždycky od malička přád noo první nasedaní na motorku takle silnou a to oproti XJčku hodně silnou sem se strašně bál řikal sem si v hlavě co když jí neudržím atdd uplně se mi klepali kolena ale po rozjeti sem malinko přidal a docela to šlo do tech 3-4tisíc jako seznámení mi to stačilo:))no byly tam prasklí svody uplně totalně takže to dost prdělo ted sem je nechal zavařit koupil sem laděný vyfuk MIG a super zvuk fakt senzační!!!opravil sem brzdy byly strašně zavzdušněný a doupil sem nová brzdová destičky už sem se na ní docela naučil ale je to fakt zabiják ten kdo by na ní sednul a nemá aspon nějake skušenosti tak nevím nevím...je to strašná pila!!!postupně jí dávám dohromady koupil sem nové gumy,nové zrcatky,tankpat,ladák,svíčky,rukojetě,destičky ještě mě čeká sehnat třmen na pravou stranu co mi tam chybí,potom chci koupit ten sportovní kn filtr,musím ještě vyměnit olej určitě nějaký asi castrol ale ještě nevím jaký se tam dává??no a potom ti chybí takovéto véčko co drží levou stupačku a potom to bude už celkem super motorka...mám aspon už svuj dětský sen v garaži zato sem štastný!!!

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 08:28

Pěkná zelená žabka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoutu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

smartin1
smartin1 napsal 26.12.11 v 19:30

Kawa jedině!! LET THE GOOD TIMES ROLL!!! Chtělo by to kapoty aby fungovalo pořádně náporový sání pak to bude teprv ono Ale i tak za mě 10b jasnejch

heri2
heri2 napsal 13.11.11 v 18:37

Tak ať to frčí .Tyhle babičky vydrží hodně .

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 17.10.11 v 16:34

Takovým fandím , ze "šrotu" udělat pěknou mašinu . Taky jsem si s ní splnil sen a vím co pocituješ . Jsou to skvělé stroje, ještě pořádné biky . Výkonem mi taky bohatě stačí, jde krásně za plynem. Měj se a užij si ji.

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 17.10.11 v 12:08