Suzuki DR-Z400S (2000)

Vlastník Rakeťák
Vloženo 24.11.2011
Aktualizováno 22.6.2012

Myslim ze pro me potreby uplne idelani motorka, pro hobika amatera a ne moc zdatneho mechanika. Moje prvni enduro a jizda na enduru vubec.

Nemam s cim srovnavat, nikdy predtim jsem enduro nevlastnil ani nejel. Ucim se celkem rychle, taky diky tomu ze motorka jede v jakychkoliv otackach, odpusti spoustu chyb a je blbuvzorna. Na vahu si nestezuju, vodi se mi pekne a kdyz ji musim nekdy zvedat nebo tahat, nedela mi to problem. Vyska sedla je celkem vysoko, ze zacatku to byl nezvyk ale uz jsem si na vysku zvykl, merim 182. Na dorazy jde celkem brzo, hlavne na zadni. Brzdy na teren akorat, na silnic jak jinak nedostacujici ale vzhledem k obutym offroad pneu je to stejne jedno. Motor ma prubeh rekl bych horizontalni, pripada mi ze jede porad stejne, zadny propad ani nahle zvednuti vykonu, jede stejne jak od volnobehu tak v otackach, aspon mam ten pocit. Do blizkeho budoucna chci menit retezovou sadu a dat tam o zub mensi pastorek a o 3 zuby vetsi rozetu. V terenu trialoveho charakteru je jednicka prilis dlouha a ucukana, musim furt spojkovat. S motorkou jsem velice spokojeny.

dzah
dzah napsal 24.03.13 v 08:13 10b.

Jo jo enduro je best , jen tak dál, pozor na myslivce a hodně km bez většího pádu

Podas
Podas napsal 23.06.12 v 09:00

Máš pěkný stojánek.Taky přemýšlím o nějakém tom bahňákovi

Horneťák900
Horneťák900 napsal 25.11.11 v 01:22

Je pěkná, tak ať ti slouží .Řekl bych, že jsme se párkrát potkali na buchlákách .

kokonhead
kokonhead napsal 24.11.11 v 22:06

super výběr..

Dodo7
Dodo7 napsal 24.11.11 v 21:19

Po tomhle řve mé druhé já jen už...jsem asi stará Ale skvělý, za 10!