ČZ 250/513 (1982)

Vlastník truck
Vloženo 2.3.2012
Aktualizováno 2.3.2012

já mám v přátelích Rolffa frajera ze Šardic to je krásná dědina na Moravě a ten má v profilu fotky z mládí.Něco jsem taky vyhrabal a možná skenováním zachoval pro vnoučata a Vás moji přátelé.

V roce 1980 jsem nastoupil do učiliště ČSAD v Holicích v Čechách na obor mechanik seřizovač se zaměřením na silniční motorová vozidla ( automechanik ).Moje úchylka pro motorky se v chrámu českého motokrosu utrhla ze řetězu a tak jsem začal s kamarádem Láďou Šímou tuším z Dolního Města někde u Ledče n.Sázavou život závodního jezdce.Nikdy nezapomenu na našeho Guru nenápadný pán na čerpačce nafty a asi i skladník olejů a všeho v místním ČSAD pán se jmenoval Bedřich Kaplan s ním jsme trénovali s ním jsme přestavěli skříňovou AVII na náš mobile houm a od něj jsme měli jelita na prdeli když jsme nepodřazovali ve skoku ve vzduchu.Mimochodem to byl skok do cíle,který léta běžel ve znělce BBS.Nevím proč,ale když jsme přišli za ředitelem tenkrát panem Pecháčkem a mistrem výcviku panem Raichem tak nám jen řekli přineste učňovku jak jste na tom.
Tenkrát dobrý a tak do týdne byla garáž a v ní krabice,kola,dráty a vše z čeho jsme postavili 2 krásný Zetky 250/513.

YOSH_BOY
YOSH_BOY napsal 20.09.14 v 11:25

Pěkná historie, rád se na to dívám

Boža
Boža napsal 03.03.12 v 19:03

Šikovnej klouček

rolff
rolff napsal 03.03.12 v 09:22

ThunderWolf
ThunderWolf napsal 02.03.12 v 22:50

Historie nebo ne super připomínka takže za 10b.