Yamaha YZ 250F (2005)

Vlastník rockstar17
Vloženo 17.5.2012
Aktualizováno 20.6.2014

Dalsi Yamaha do rodiny. Vitej doma Zlato :-*

První dojmy - Zabava. Porizoval jsem ji kvuli odreagovani a hlavne kvuli spatnymu pocasi. Nemusim resit jestli prsi, je zima nebo blato... Nemusim resit vubec nic krome toho kolik srandy si uziju zrovna dneska... A o adrenalinu ani nemluve.

1. Den
Zatim jsem projel par lesu, lesnich cest a poli takze zadna velka recenze. Teprve se spolu ucime a poznavame (malem jsme zustali v potoce, po zadnim jsem tolikrat jeste nejel a bahno mam jeste ted i za trenkama =)) . Urcite spolu vyrazime na nejakou jednodussi trat, treba poprve na Cech a pak se uvidi jakou cestou se spolu vydame...

Tak jsme se odhodlali a vyrazlili spolu do Kraslic. Pekna trat prevazne ve strani, prselo a klouzalo to... ale zadny peklo . Celkem mi sedla a ze jsem byl prvne v zivote na motokrosu myslim, ze to bylo fajn
Zkusili jsme Cech... rikal jsem si, ze to bude lehci nez Kraslice. Vetsina po rovince, ale kdyz jsem vyjel nestacil jsem se divit
a navic ty dve lavice!!! To bylo na zacatecnika fakt moc
Zase lehce prselo, ale celkem to slo... a navic jsem mel kliku a byl jsem tam sam, takze jsem ani nikomu NEPREKAZEL
Recenze zatim nemuze byt, protoze jsou to moje prvni krucky v blate a prachu, ale hlavne delam to co me bavi

Prvni sezona je za nami. Konec byl trosku smolnej, protoze jsem si vlastni blbosti zlomil klicni kost a ted misto blbnuti ve snehu, musim byt hodnej abych to nezlomil jeste driv nez mi vyndaj srouby... Kazdopadne se uz tesime na novou sezonu a snad se mi povede uz konecne i nejakej ten zavod
9.12.2013
Dalsi sezona za nami... Byla plna legrace, padu, bahna a hlavne zabavy pri endurku s kamarady. Motorka slape jak hodinky, nic se nesere a kdyz pominu chybejici el. starter a usklebky od enduraku kdyz se snazim to nakopnout po kotrmelci z kopce, je to za porizene penize uzasnej stroj

Dufa
Dufa napsal 10.02.14 v 20:43

crixx
crixx napsal 01.07.13 v 19:38 9b.

placka226
placka226 napsal 31.01.13 v 20:29 10b.

Fakt hezká! Přeju brzké uzdravení Ať zas můžeš řádit 10b

MichalCR