Yamaha TW 125 (2003)

Vlastník nexus
Vloženo 15.1.2006
Aktualizováno 8.2.2013

Mašina , která je v pohodě, jak do města tak i terén.. Bohužel už nemám --prodána ,ale mám na ní skvělé vzpomínky --byla to bezva mašina... Teď bude něco jiného --doufám

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - co říct , koupena v bazíku ,ale jednání bylo v pohodě -mašina byla , jak nová

První dojmy - O téhle motorce se asi nedá říct , že je pěkná prvoplánově. MUsí se člověk dívat trochu déle a najednou zjistí , že se vlastně líbí.

Cesty: žádné

Další info: se svou nízkou váhou a ovladatelností je ideální do městského provozu...a kratší cesty ...

Dnes po letech zjišťuji , že jsem ji neměl prodávat . Měl jsem si ji nechat , jako druhou motorku na dojíždění do práce a jen tak na zablbnutí . Právě řeším , že bych si opět něco takového znovu koupil--no uvidí se.

Dodnes si pamatuji , jak při každém zastavení na křižovatce na ni každý hleděl -zejména pak na zadní gumu a zvedali palec.
Tahle mašinka měla strop někde kolem 80km/h pak už jí to bolelo . Zvládla sice i 100km/h ,ale to je mučení motoru .
Samotný motor si broukal hezky , jen v zimě potřeboval déle sytič a trochu déle točit startér.
Převodovka ráda uměla i falešné kvalty a tak je potřeba být při řazení důraznější . Dá se to nacvičit . Spotřeba byla vždy do 3 litrů a dlohodobý průměr byl někde kolem dvou a nějaké drobné.
Cítil jsem se na ni vždycky velmi pohodlně a jistě . Nakonec byl to spíš takový traktor než motorka,ale zamiloval jsem si ji. Byla postavená tak , aby vydržela i drsnější zacházení -byla robustní .
Mašinu jsem si servisoval sám , jelikož neměla žádné poruchy byla to jen klasika oleje filtry , napnout řetěz a poštelovat buben . NIc víc si ode mě nežádala.
Prodal jsem ji v podstatě za to, za co jsem ji koupil -netratil jsem téměř nic. To už se v dnešní době podaří málokdy a málokomu .

istonbike
istonbike napsal 28.01.13 v 21:52 10b.

Tahle Sůza je opravdu ideální na pohodové projížďky každým terénem tuhle sis měl nechat jak jinak než 10b

radekbar
radekbar napsal 27.06.06 v 16:06

Nevite nekdo o nejakych jinych budikach nez o tech hranatych?...A jestli jo tak kde se daji swhnat...diky...Protoze ty co mam jsou otresne...

nexus
nexus napsal 28.05.06 v 19:48

Pro Maška<br />
kolem 100km/h , ale už se jí nechtělo .víc jsem z ní nedostal,,asi jsem těžké prase táhne tak do 70km/h pak už jen pozvolna..

napsal 01.05.06 v 12:56

Chtěl bych se zeptat kolik si s ní jel nejvíc???dik zitra si jedu pro ten posledni kus co je v yamaze. Dík

napsal 21.03.06 v 21:14

na jakej kvalt vám to jde roztlačit??