Buell 1125CR (2009)

Vlastník rockstar17
Vloženo 5.11.2012
Aktualizováno 25.7.2014

Peklostroj !!! Sam dabel si ho postavil v pekle a pak ho pro nasi zabavu poslal na zem abysme poznali jak se maji tam dole

KTM 990 SuperDuke: Mozna priste
Triumph Speed Triple: Mozna priste

První dojmy - Prvni dojmy? :-D Videl jsem spousty fotek a obrazku, ale nikde v CR jsem nenasel nikoho abych se podival nebo si zkusil sednout. Pak jsem si pro nej jel... Poprve jsem ho videl a neveril. Je krasnej a tolik detailu, tolik zvlastnich reseni, jako kyvka sejdrem, predni svetlo ktery vypada, ze na cestu snad ani nemuze svitit, obrovskej kotouc, na rafkach, stupackach a na kazdym kabelu je znak Buell. M riditka jsou bomba a spousty dalsich peckovych blbosti ;-)

Doplňky na motorce - gripy Rizoma a zrcatka

1125 CR jsem si vybral pro svoji originalitu a jedinecnost. V nasich koncinach je to takovej exot a to me bavi. Nekomu se nelibi, nekomu jo, ale nenecha nikoho aby prosel jen tak... 150 koni a 111 Nm ve Dvouvalu je desnej mazec !!!
Motor ma opravdu zatah jako nasranej pitbul a brzdy, ten obrovskej kotouc a osmi pistek funguji proste skvele.

Jizdni vlastnosti...
Na Buella si proste musite zvyknout. Nekdo si zvykne a uz nebude chtit nic jinyho nez Buella... Ja jsem si nezvyk...
Prodano.

Sonyjarek
Sonyjarek napsal 13.07.15 v 17:37 10b.

Překrásnej stroj, škoda málo popisu o ní. Dal bych si říct

CryingDragon
CryingDragon napsal 15.06.13 v 20:07 10b.

I když už ji nemáš tak za 10, tyhle stroje se my vždy libily, to neni motorka to je Buell :)

matesko
matesko napsal 23.05.13 v 12:29 10b.

parys
parys napsal 21.04.13 v 23:39 10b.

Nádhera... rád bych ji někdy zkusil...

Marfusha
Marfusha napsal 17.04.13 v 16:01 10b.

Brutální krásný stroj ,jasných 10b,jj dočkali jsme se tak pěknou pohodovou sezónu