Rieju RRX 50 (2006)

Aktualizováno 27.11.2013

Kit 77 ccm, Výfuk TurboKit Carrera 80, 14 000rpm, 10kw, 120km/h
Prodána 10.10.2013... Je mi smutno už co odjela :(

Motorka koupena od Gumik

Yamaha TZR 50: Dvoutaktní zvuk k silničce prostě nesedí...

První dojmy - Podle fotek z inzerátu jsem se divil, že ta motorka je vůbec pro dva. Když jsem moto poprvé uviděl, tak jsem se hned divil a zároveň jsem viděl menší problém :D Při prvním nasedání (naskakování) jsem zjistil že nedošáhnu na zem (měřím 175), vyřešil jsem to tak, že většinou jezdím ve dvou, a tlumiče si sednou :D

Motorku bych doporučil pro - Samozřejmě pro lidi s AM řidičákama co chcu něco čemu se už dá říkat motorka.

Motorka jezdí parádně, teď už kolem 120 (cca 130 na tacho) při dobrých podmínkách, jinak bezproblému 110 po rovince. S laďáčkem je první vlna rozjetí od 7000, ale až při 9000 začne táhnout jak bejk :D :D
Moje úpravy byly hned dokoupení otáčkoměru (poněvadž jsem absolutně nevěděl co jezdím), nalepení nějákých polepů, xenonovy světlo, reflexní proužky na ráfky, ostřejší obutí, oranžové gripy, FLY řídítka, jakási super rejsing svíčka, neprůstřelná spojka z kevlaru, palivometr, miniblinkry, předělání tachometru, aby se nesekl na stovce, Laďák a s tím spojené přetryskování karbece, a ke klaksonu přidělán vlastní zdroj (To že moto jede bez baterky a má tím pádem napětí podle otáček nedělalo klaksonu dobře).
Úpravy předchozího majitele
-Oddělávací sedlo s úložným prostorem
-Úložný prostor jako imitace druhého výfuku (Ten už nevozím)
-Spodní kryt motoru
-Nádobka na přepad
-Přidání čísel na tacho :D
-Hodiny na palubce
-Vyndany omezovače
-Koncovka výfuku
-Zadní LED světlo.

EveryBady
EveryBady napsal 16.08.13 v 22:03 10b.

Moc pěkná pila

pFiluta
pFiluta napsal 10.04.13 v 17:27 10b.

Woky
Woky napsal 22.03.13 v 21:26 10b.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 16.02.13 v 18:21 10b.

pěkné endurko, od patnácti super

Misakk
Misakk napsal 15.02.13 v 18:36 10b.

Krásná motorka, za ty peníze lepší neseženeš :)