Yuki Rally 50 2T (2010)

Vlastník DěckoCZ
Vloženo 17.2.2013
Aktualizováno 21.3.2013

husto/krutej stroj pro největší frajery, když na tom jedu lidi stahujou okýnka a salutujou téhle technice

Motorka koupena od od Lorda - jo fajny vic jsme prochlastali nez stal skutr

První dojmy - jo ono se to opravilo a fakt to jelo :D při jízdě domu padali v helmě ty nejkrutější sprostý slova. Do... Ku... pi... hov... to je drak atd atd :D jsem rád že ji mám a jsem díky ní na vyšším společenským žebříčků místní smetánky a drogových dealerů a pasáků či vrahů...

Motorku bych doporučil pro - Pro koho je moto nejvhodnější ?? No řekl bych že asi pro mega husto krutory a ženy středního věku dále pro děti a policisty a je vhodná i pro MHD

Doplňky na motorce - hrazdá, 4ři pakny v zadní brzdě po 1/4 okraje bubnu a dvojité lanko, dvoj jiskrná svíčka, ochranné prvky, na zimu hřebové gumy

Zvolen na stunt a poměrně dobrá volba lehkej dvoutakt s tahem od spodu az po vrch a najednou konec :D Majitel byl taky husťák jak sviňa :D přijel sem pro to a jsme prej kolegové a musíme to zapít :D. Po zjištění že už sem v hajzlu sem jel přes lesy dom, bál jsem se vlků a medvědů a hlavně loupežníku, kteří se v mém okolí hojně vyskytujou a když se setmí nejsou moc vidět skrz jejich dokonalý maskování... Jedu jedu a první překážka KOPEC!!! Říkám si sem hustej ne ? Rozhulákal jsem to na plnej céres a valím do kopce jak postřelený prase. Na kopci jsem zastavil pochválil se že jsem asi fakt krutej krutoŇ a Jel dál. Prckám si to z lesa a říkám si jaký by to bylo ujíždět na tomhle kološlapovi poldům to se mě nesplnilo a tak moje krutost klesla. Doma jsem oddělal kapoty a hovadiny různý přidělal hrazdu zapojil dvojitě el. sešteloval brzdy a motor (praxe z motorovky) :D a teď se stávám krutějším a krutějším v očích svých vrstevníku když jim vykopávám cigára z dršťky za jízdy kolem nich po zadním... omluvit chyby v textu :D abych to mělo šmrnc musím to psat na jeden vrz bez kontrole :D

JurassMo
JurassMo napsal 09.03.15 v 06:25 10b.

Je to prestiž tento stroj

seikos
seikos napsal 21.03.13 v 10:16 10b.

Mazec peklostroj. Kapoty tam ani nedávej. Takhle to vypadá skvěle