KTM LC8 950 Adventure (2005)

Vlastník pavelpavelpavel
Vloženo 14.3.2013
Aktualizováno 17.3.2021

dominantní mašina, má fakt koule, super výkon, posez bravůrní

První dojmy - první vyjíždka bomba, konečně pořádný výkon a super posez. netěšim se ale na nastavování podvozku, to bude asi harakiri

Doplňky na motorce - padací rámy, karbonový protektory na nádrži, boční kufry, zásuvka.

zatim najeto jen 80 km po městě, výkon super, výhled je skvělý, jen se netěšim na štolování podvozku, z toho mám vítr. no uvidíme. chrastí spojkový koš, prý je to ale normálka a větrák běží hodně hodně často, prý to dělá i 990.

Tak už mám asi 1500 km...nechladí mi motorka, v terénu pořád vařim, tkaže stáel stojim a koukám, jak všichni jezdí a já chladím..a to byly asi 4 stupně. Uniká voda z expansky a v chladiči žádná, takže asi proto. Když doleju do chladiče, tak po cca 300 km už voda zas neni a vařim, takže objednávám noví víko na chladič za 300,- Kč a uvidí sem zda to bude i tak utíkat.

Co se týče jízdy v terénu, tak je to naprostá pecka, transalpy hadr proti tomu, podvozek zatim zvládl všechno i nechtěný věci. Moto je už pojištěná, takže vzhůru na pořádný pítchoviny. Absolvoval jsem enduroškolu s Holým a všechny výjezdy bez problémů a to mám Mitas 09 Dakar. Co se týče spotřeby- tankoval jsem asi 6x a stále jsem v průměru na nějakých 7,1 litru, což asi jde, ale zatim jsem tomu pilu nedával po dobu celý nádrži, vždy jen chvílema. Holt pak na cestování budu muset pořídit menší zadní rozetu, aby to nevyšlo tak draze.

Čekají mě brzy ventily, snad mě to tak finančně nezrujnuje. Začíná to nějak klepat, ale bůhví co to bude, to zas napíšu další info.

Celkově prostě hustá motorka, baví mě, ještě aby ne za ty prachy :)

prdt-8OO
prdt-8OO napsal 28.03.14 v 16:14

doufám že už máš přezuto, na těch petřinách jim to celkem trvalo ať slouží a někdy pojezdíme..Petr

pavelpavelpavel
pavelpavelpavel napsal 25.03.14 v 23:15

díky ;)
slouží dobře, ale musím si jí hýčkat-stojí to prachy, který moc nemám, ale rád investuju, páč je s ní fakt sranda ;)

context
context napsal 24.03.14 v 16:41 10b.

pěkná kačena tak ať slouží a přeji hodně kilásku bez nehod

Bezvliv
Bezvliv napsal 25.07.13 v 07:41 1b.

oprav čerpadlo a užívej si

pavelpavelpavel
pavelpavelpavel napsal 15.03.13 v 11:20

kryt nic moc, ale zachrání pak i pěknou škodu díky za koment, zkusím s tím něco vymyslet