ČZ 175/477 (2010)

Vlastník Header
Vloženo 18.6.2013
Aktualizováno 3.1.2021

Motorku mám jen tak když se chci vyřádit někde v lese nebo na polňačce. Fichtla do lesa nevezmu :D

První dojmy - Motorka je docela svižná a není líná chce se jí vše kam chci já nikdy mě nikde nenechala i přes svou slabou stránku což je malý výkon a vzduchové chlazení i elektřina není něco extra. Jezdím s ní už 4 roky a za tu dobu jsem na ní najel nějakých 10 000km.

Motorku bych doporučil pro - Motorka se hodí pro trošku zkušenější jezdce kteří už absolvovaly jízdu třeba na fichtlu. :D

Doplňky na motorce - Motorka je stavba takže je tam skoro vše neoriginální :D

Motorku jsem už dlouhé roky pozoroval u souseda na zahradě jak mu tam hnije tak jsem mu řekl jestli mě ji prodá za šrotovou cenu (nějakých 200kč) a on souhlasil... Ihned jsem se dal do renovace, všechno sundat ošmirglovat natřít promazat atd...
Jízda je pohodlná až na ty široký řidítka tak mě občas bolí ramena. Motor je upravený dosahuje výkonu něco kolem 10 KW zapalování je překopané na klasiku z pařeza takže nepotřebuju bateku. Brzdy jsou bubnové nebrzdí nějak moc což by bylo potřeba u takové motorky. Podvozek je krásně měkký a hodí se na jízdu terénem i na silnici. Ovladatelnost je jednoduchá zvládne to i dítě. Motorka se nejlíp cítí v terénu někde v lese nebo i na poli. Když nastane nějaká porucha stačí k opravě šroubovák svíčák a smirek. Do motorky jsem už investoval něco přes 2000kč od doby kdy jsem ji koupil.

cmiral
cmiral napsal 25.01.21 v 07:17 2b.

Fakt pecka

TONY-VOCKO
TONY-VOCKO napsal 23.06.13 v 20:51 10b.

Luxus, na dělání kravin po loukách a lesích ideální!