Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic custom (2000)

Vlastník Gipsy
Vloženo 25.8.2013
Aktualizováno 2.4.2018

Super stroj na vozenie sa peknou prirodou.

Motorka koupena od usa

První dojmy - Dojmy boli presne take ako som ocakaval.Bola to totiz masina mojich snov za ktorym som tvrdo siel.Siroky posed,dobry krutak samozrejme aj dobre brzdy.Ved tych 289 kilo nieco ubrzdit musi.

Motorku bych doporučil pro - tOTO JE masina PRE chlapa vysej postavy A pevnejsej struktury

Doplňky na motorce - Je tu dost doplnkov a rucne odvedenej prace.Padacie ramy,nosic na batozinu,vyvareny zadny blatnik,lestena komplet cela predna vydla,opticke predlzenie nadrze od firmy Baron custom cycles,vymenene smerovky,rajdy,stoky,spetaky,zadne svetlo,drziak spz,kit olejoveho filtra,spojka od firmy Barnett(lamely a pritlacny tanier.

Je to masina na na vozenie sa po klukatych cestach.Samozrejme aj na dialnice,ale ja dialnice nemusim.Slusny krutak a myslim ze aj spotreba.Motor taha pekne odspodu,no radost jazdit.Na kolko som velky individualista,tak som musel donej investovat trochu penazi.Vyfuky su od firmy Cobra,Drag dostal naporove sanie Hypercharger od Kuryakyna a samozrejme karburatory su pretriskovane atd...

Drtikol82
Drtikol82 napsal 08.03.18 v 13:27 10b.

Tak ten je vymazlenej,pěkná barva a ty kufry nemají chybu,jasných 10b

Gipsy
Gipsy napsal 09.01.14 v 22:56

Dik.A prajem vsetkym vela km.bez nehody v roku 2014

čert129
čert129 napsal 25.12.13 v 13:25

krasavec hodně šťastných km. 10b.

dzurik
dzurik napsal 01.09.13 v 08:12 10b.

jikov
jikov napsal 27.08.13 v 13:46 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.