Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník paskal
Vloženo 31.8.2013
Aktualizováno 28.9.2013

Velký výkon, plynulý průběh a jede jak po kolejích.

Motorka koupena od www.x-moto.cz - Seriózní jednání a naprostá spokojenost

Suzuki GSX-R 1000: Honda je srdcovka
KTM 620 SuperMoto: Nakonec jsem se rozhodl pro supersport
Honda CB 1000R: důvod neuveden

První dojmy - Oproti předchozí motorce fakt velká síla a ve vyšších otáčkách jsem se až bál

Doplňky na motorce -

Původní barva červená mě vydržela jen jednu sezónu. Už když jsem ji kupoval tak to měla spočítané a bylo jasné že z ní musí být repsolka!!! Obzvlášť když pracuji v lakovně.

A tak sem se dal přes zimu do práce a myslím že to byla dobrá volba. Motorka přímo prokoukla.

Tuhle motorku jsem měl vysněnou už jako malý kluk. Ještě když Doohan na Hondě vyhrával závody. Samozřejmě to nebyla přímo ona, ale i tak. Takže splnění dětského snu. A za nic bych neměnil motorka mě přímo sedí. Jezdí klidně i ostře. Super zátah i skvělé brzdy. Podvozek je přímo neuvěřitelný, strašně dobře se ovládá a drží stopu. Z motoru se neozývají žádné divné zvuky jen krásně vrní. Převodovka je taky super a má obrovský rozsah. Třeba na 6ku se dá jet 60 ale i 300! Cestování na delší trasy moc není. Hlavně na těch našich silnicích i když nemám problém na ní najet 400 km najednou. Samozřejmě s přestávkou na tankování. Po delší době klidné jízdy mě trne pravé zápěstí, ale stačí jet trochu svižněji a hned se to zlepší. Pro spolujezdce není moc dobrá. Nechtěl bych sedět na jeho místě. Je to moto pro jednoho. Spotřeba mě taky mile překvapila v průměru s ní zajedu 100 km za 6 litrů. O úložném prostoru se nedá vůbec hovořit poněvadž není téměř žádný. Pod sedlo dám tak lékárničku a vestu. Zbyde tam místo už jen tak na koupačky a peněženku :) Celkově jsem s motorku víc než spokojen a zatím neuvažuji o žádném jinším modelu

LeHavre
LeHavre napsal 18.02.14 v 07:06 10b.

Moc krásná.