Gilera DNA 125 (2002)

Vlastník Janca89
Vloženo 5.11.2013
Aktualizováno 5.11.2013

Krásný, lehce ovladatelný skútřík. V automatu, takže žádné starosti s řazením. Perfektní na seznámení se s ovládáním motorky. Paráda je, že vlastně ani jako skútr nevypadá takže lehce zapadnu mezi pravé motorkáře. Krásný italský design.

Motorka koupena od dovoz z Německa

První dojmy - Dojmy z první jízdy jsou celkem fajn.Jsem úplný začátečník tak jsem z toho měla strach.Ale motorka je lehce ovladatelná, dobře drží na silnici a jde krásně do zatáček.:-) Jediné co můžu vytknout je to, že motorka je trochu líná při cestě do kopce.Holt automat no.:-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určitě vhodná pro začátečníky a pro ty, co si chtějí aspoň trochu "osahat" jízdu na motorce.Je vhodná na menší popojíždění ve městě ale dají se podniknout i delší trasy na výlety.:-)

Tuto motorku (nebo spíš skútr) jsem si vybrala proto, že ještě nemám řidičský průkaz na normální motorku jen na auto, ale strašně moc jsem chtěla jezdit a trochu ovládat řízení.Není to žádný super rychlý stroj ale na naučení úplně stačí.Z kopce jsem na tachometru měla i 120km/h.
Parádní je úložný prostor kam s přehledem schovám helmu a ostatní věci jako rukavice, kuklu nebo lékárničku.
Spotřeba je taky hodně malá.
Možná originální doplňky budou trochu dražší.Originální boční stojánek jsem koupila za 1500kč. Ale určitě by se tam dal sehnat i jiný, neoriginální, levnější.
je to automat, takže žádné starosti s řazením. Ale nevim jestli je to výhoda nebo nevýhoda. Určitě to bude nezvyk až přejdu na normální motorku a budu muset řadit a brzdit nohou.
Není to žádný super sporťák, takže je trošku línější, hlavně teda do kopce trochu ztratí výkon a nechce se jí jet.Ale jinak na to, že je to skútr jede docela pěkně.

Qjetináč
Qjetináč napsal 18.03.20 v 20:17 10b.

Tak toto je dobra silenost!! Jsem hrozne rad, ze neco takoveho tady jezdi. Parada! Snad te nekdy potkam!

Monca93
Monca93 napsal 26.07.18 v 10:41 10b.

ahoj! je krasna, premyslam nad nou, chcem vykonnejsi skuter (mam 70tku) a na motorku sa zatial necitim.. kolko ma prosim spotrebu a bolo tazke najst daky kus? pride mi, ze ich je zufalo malo. vdaka! :)

venkovanzkhor
venkovanzkhor napsal 05.07.15 v 20:17 10b.

Výborná volba, nemá vzhled klasického skůtříku

Lebedaak
Lebedaak napsal 17.03.14 v 23:36 10b.

Mel jsem možnost tento stroj řídit a co napsat jede i nejede je to tak na sezonu když clovek nema a chce papíry na moto tak šup už jdi do autoškoly

martasmoto
martasmoto napsal 12.11.13 v 20:33