Aprilia SXV 550 (2007)

Vlastník Svadik
Vloženo 9.12.2013
Aktualizováno 6.6.2014

Je to parádní hlavně designově vymazlenej stroj. Prostě Itálie. Je sice pravda, že provoz je dražší, ale za ten zážitek to opravdu stojí.

První dojmy - Když jsem se na ní poprvé svezl, nevěřil jsem tomu jak to jede. Zatím nejostřejší stroj na kterým jsem seděl. Nedá se to vůbec srovnávat třeba s Yamahou XT660X, KTM 640 supermoto apod...

Motorku bych doporučil pro - Tuhle mašinu bych doporučil všem, co chtějí zažít opravdu brutální jízdu.

Doplňky na motorce -

K motorce jsem přišel jak slepej k houslím. Kámoš si jí koupil pro sebe, najezdil asi 250 km a pak mi říkal, že to přestřelil, a že si musí koupit něco slabšího. V motorce jsou prý nahrány race mapy. Neváhal jsem a motorku si od něho koupil. Jak jsem uvedl výše, opravdu jsem byl na větvi z toho jak moc to jede. Jezdil jsem podle mě už na hodně mašinách, ale tohle je fakt mazec. Je to strašně neklidný, přidáte lehce plyn a je to na prdeli. Zabrzdíte a jste na předním kole... Ve městě vám nikdo neujede (ani silnice se 150 koníkama ). Chtěl jsem jednou zkusit kolik to jede a bylo tam 180km/h, ještě by ale šla. Na delší trasy to, však není a už vůbec ne konstantní rychlostí 130km/h - max 90-110km/h

Luky18

malina
malina napsal 11.12.13 v 19:43

Pěkná hračka

justyn
justyn napsal 09.12.13 v 18:27 10b.

Krásná Musí to bejt masakr Přeju hodně štastných km v sedle a posílám 10b