Aprilia Pegaso 650 Strada (2007)

Vlastník Luki2
Vloženo 20.12.2013
Aktualizováno 31.1.2016

Po dlouhém zvažování co koupit jako 1. velkou motorku jsem si pořídil tudle Aprílii a myslím ,že mi bude ve všem plně vyhovovat.

Husqvarna TE 610: Nedojel bych na ní žádné závratné dálky a cestování na menším sedle a taky s motorem co má vysoké nároky na údržbu by to bylo více starání,než ježdění.
Suzuki SV 650: Naháč,který se mi líbil ze všech nejvíce,ale je dost silný na první motorku,tak ho plánuji jako další motorku časem.

První dojmy - nečekal jsem ,že bude tak pěkná jak je. Na živo vypadá mnohem líp než na fotce. Zdá se lehká a dobře ovladatelná.

Doplňky na motorce - Motokufr Givi E460N 46 litrů,spodní kryt motoru,přední blatník a kryt řetězu v barvě motorky(oranžová),přední plexi,oranžové reflexní proužky na kolech.Nově udělané držáky bočních brašen a boční textilní brašny.

Chtěl jsme strašně motárda,ale často jsem si půjčoval tátovou Hondu NC 700 a začalo mě cestovat,tak jsme chtěl něco do města,s čím se propletu mezi autama v koloně a taky někde mimo cestu trochu a hlavně na ty delší cesty. jsem omezen řidičákem do 35 KW,tak jsem neměl moc na výběr s mými nároky,nakonec jsme motárda zavrhl a hledal cestovní enduro,až jsme objevil tuhle Aprílii. Ta mě zaujala vzhledem,výkonem 35 KW a celkovým typem motorky. Po přečtení mnoha recenzí a textů a hodnocení sem se na ní byl svést a bylo jasno. Dne 19.12.2013 se stala členem rodiny,teďka už jen počkat na vhodné počasí a postupem dopíšu jaké mám s ní zkušenosti zatím nemůžu nijak více hodnotit . Snad toho spolu najezdíme co nejvíce to půjde.

Tak už mám najeto více jak 5 tisíc km a pro mě je perfektní,výkon mi zatím stačí,posed perfektní,po 500 km za den,mě sice lehce pobolívá zadek,ale po chvilce ve stupačkách,jako bych nikdy neseděl
Parádně padá do zatáček,podařilo se mi i u stupaček spodní hrany odřít,takže zatáčky jsou jedna báseň. Ve městě není problém se mezi autama proplétat,jen někdy když motor trápím v nízkých otáčkách(kolem 2000 ot.) kvůli pomalého provozu škube a není to plynulé,ale to se dá přežít. Takže pro mě zatím velká spokojenost.

Bud
Bud napsal 11.11.15 v 18:04 10b.

Vypadá opravdu pěkně..

Vydrik
Vydrik napsal 01.01.15 v 22:40 10b.

M_a_c_e_k
M_a_c_e_k napsal 15.08.14 v 12:54

..pěkná brmka.. už se těšim až se proženem po Beskydach..

context
context napsal 13.04.14 v 18:44 10b.

parádni mašina tak si ji užívej

milda65
milda65 napsal 25.12.13 v 07:12

Tak krátkou zimu a hodně spokojených kilometrů v sedle. Dávám 10 bodů za krásnou Italku