Suzuki VL 125 Intruder (2004)

Vlastník Jakub.
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 29.12.2013

V jednoduchosti je krása! Malý obsah s velkým vzhledem!

První dojmy - Na stopětadvacku dobrý zátah, ovladatelnost super. Drží stopu, Jen by chtěla lepší zvuk, ale to se dá doladit ;) Do ruky padla okamžitě! Svým vzhledem budí obdiv a jen málokdo si tipne správnou kubaturu :)

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoli se hodí. není věkově omezená.

Doplňky na motorce - Držáky na brašny (Domácí výroba - jako originál, nepoznáš rozdíl od značkových, antikoro, vařené laserem, a vyleštěné na pulírce), Rampa na přídavná světla, přídavná světla, brašny, rolka, a další věci přibudou v sezóně 14 jako, pás na nádrž, jiné stupačky, plexi atp.

Po prodeji Simála jsme hned druhý den jeli pro Sůzu. 4.1. 2013 jsme ji dotáhli domů na vozejku, co jsem si půjčil od kámoše. Vytáhl do zimní zahrady a už se zase vše odstrojovalo, čistilo, dávalo do hromady. Majitel přede mnou si hrál s elektrikou a totálně to "rozjebal". S tátou jsem to dali do hromady a ještě si s ní trošku pohráli a upravili vypínač na hlavní světlo. Po otočení klíčkem se celá Sůza rozsvítila. Ale člověk si umí poradit a vyřeší to. Po opětovném daní do hromady se Sůza hodila ke známému do servisu na výměnu oleje, filtrů, seštelování a pořádně naladit na sezónu. Po prvních opatrných vyjížďkách jsme se spolu báječně seznámily. Jízda plynulá, motor klidný. Brzdy krásně brzdí, tak jak mají, podvozek je krásně vysoko, tužší, na moje gusto prostě super. V zatáčkách při větším náklonu drží stopu, nikam neujíždí a nemusí se přemlouvat. Spolujezdec to má trošku horší. Jeho gauč je trochu menší a pokud nemá 50 kg tak se tam snad ani nevejde. Úložný prostor žádný není, vyřešil jsme to brašnami. Spotřeba je krásných 3,0-3,4l na 100 km, podle stylu jízdy.
Introuš se nejlépe cítí jak ve městě, tak na delších štrekách. Je mu to jedno :)
Cestoval jsme celou sezónu a je to krásné svezení.

jikov
jikov napsal 10.01.14 v 10:19 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

Saxn
Saxn napsal 09.01.14 v 21:16

Moc pěkný a povedený stroj to se ti bude jezdit jedná pohádka

j.r.ewing
j.r.ewing napsal 05.01.14 v 15:17 10b.

Ať to šlape chlape i v dalších sezónách. 10b

Boža
Boža napsal 31.12.13 v 13:28 10b.

pěkné moto a skvělý začátek další mladý čoprák, no to je bezva přeji pohodu na cestách a dobrou partu dávám 10 bodů