Husaberg TE 125 (2012)

Vlastník SojkinXR6R
Vloženo 27.1.2014
Aktualizováno 11.2.2014

můj první 2T :) za jednu sezónu nalítáno 3tis v terénu...trošku mě to chytlo :D koupeno na 42mth - prodáno na 120 - s původním pístem :) Když sem přišel k motorce jen sem se na ní podíval a už vrčela-takže mi nikdo neřikejte že měnit píst po 50-60mth

První dojmy - podvozek a brzdy špičkový, výkon tak akorát - po čase samosebou začne mozek přemejšlet jak to asi jezdí kolegům s obsahem 200ccm a víc , takže šla do světa

Motorku bych doporučil pro - pro mladý kluky - vhodný na naučení charakteristiky 2T motorů

Já sem si ho nevybral, on si vybral mě :D Půjčil sem si ho na dni otevřených dvěří KTM/Husaberg a u jedný pasáže na trati sem si řek, tady si to zvednu na zadní, a vono hovno, neuvědomil sem si z toho zápalu jízdy že už mám ruce vytahaný jak šimpanz a otevřela se přívěra a najednou sem v ruce neměl řidítka a potkal sem jednu pěknou borovičku pěkně na direkt - výsledek byl ohnutej kotouč, ráfek v prdeli,ruply asi 4 dráty a dodneska se mi tomu nechce věřit - hnul sem i s předním nábojem, trochu šli i vidle, ale ty sem posléze nechal srovnat u kluků v Odolený vodě /super práce/ Tudíž z toho vyplývá že sem si pak motorku odkoupil za docela slušný prachy, jelikož se mi nechtělo dávat za originál díly, abych jim to dal do cajku a já z toho měl hovno, takže takový štěstí v neštěstí - takže sem měl doma novou dvácu 2012 s 40mth. Sehnal sem jetý přední kolo, koupil novej kotouč a pak sem jen lil benzín, mazal řetěz a pral filtr - popravdě asi bych se sám nerozhodl kupovat KTM nebo Husaberg, ale po týhle zkušenosti - můžu jen doporučit - samosebou sem to nekupoval od nějakýho co to slítal a potom do inzerátu napsal motor po komplet GO :D A ať si řiká kdo chce co chce a že dváca se musí točit tak těch 120mth to dalo bez jakýhokoliv remcání - žádný přemlouvání při studených startech apod.. prostě přišel nakop a vodjel

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 27.01.14 v 18:17

Jedno sto pět tisíc :) Jinak čau :) A díkec za body :D

bmw3987
bmw3987 napsal 27.01.14 v 18:08 10b.

kolko si nakonec za nu zaplatil? 10b.