Keeway Hurircane 50 (2006)

Vlastník jurashury
Vloženo 15.2.2014
Aktualizováno 15.2.2014

červenej drak ve své kategorii

První dojmy - s malími koly je ideální pro rovný terén.jinak je to spíše jako cvičení na divokým koni.A protože to je dvou takt odblokovaný,tak jezdí svižně a po rovinkách dle gps 62km/h.Coš je už dobrá kochačka na "delší" tratě.No a z kopečka se nechá vytočit na 75km/h.samozřejmě jen na vyzkoušení.Ideální rychlost pro motor je cca 57km/h.Jinak ve městě opravdu ke svý velikosti drak.Rychle reaguje a hodně se dá klopit.Jen díky své komáří velikosti je problém třeba na kruhových objezdech,když v náklonu uberete plyn,tak máte jako by pocit,že padáte do vzuchoprázdna.Pak máte na výběr dvě možnosti: buď zakličkovat ve směru zatáčení,nebo přidat plyn.Dost přihrádek na odkládání.

Motorku bych doporučil pro - pro lidi vzrůstu do 180 cm.Pak už řídítkama píšete na kolena.

Doplňky na motorce - zadní kufr.

Nechtěl jsem čistou čínu.Dozvěděl jsem se,že Hurricane byl původně pod křídlem CPI.Jenže ty od něho upustuly,tak pokračuje pod značkou Keeway.Takže Hurricane je stále s minareli motorem-v podstatě za málo peněz lety prověřená kvalita.Kupodivu ke svý komáří velikosti má co se týče padesátkových skůtrů největší nostnost.Kupodivu ve dvou cca 180 kg měl velice uspokojivě klidné a přesné chování.Brzdy jsou řekl bych jedovaté.Jen nepžíjemný jsou hlubší díry a výmoly.S malíma desítkovýma kolečkama vám to dá sežrat.Kupoval sem ho při nájezdu 12000 km.Dnes,po čtyřech letech má dohromady 17000.Co jsem opravival: výměna řemene a válečků,a protože to je dvou takt s karbecem,tak neustálé čištění karburátoru.Dost často se přicpával.(vyvařit,vyfoukat a jede se vesele dál).

Nejdelší trasu jsem ujel 200 km.100 tam a 100 zpět.cestování by ušlo,vzhledem k tomu,že se rád kochám,ale posez na skůtru na dálku není.Zadek dobrý-ale záda...

Saxn
Saxn napsal 15.02.14 v 07:25

Pěkný červený drak tak dobrou sezonu