Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník PAVY
Vloženo 8.4.2014
Aktualizováno 7.10.2014

Dostatečně velká a lehce ovladatelná, podle italského TP od prvního majitele. Vzhled odpovídá stáří a nic nevypadá, že by se něco měnilo.

Motorka koupena od Los Motos Hodonín - Spokojen, ochotní, moto mi přivezli domů dle dohody. Před dovozem mi vyměnili olej a svíčky

Kawasaki Versys 650: Prodána před dohodnutým termínem prohlídky

První dojmy - První jízda byla velmi krátká, ale přesto dostačující. Jsem začátečník, takže nemohu více popsat.

První vyjížďka s manželkou byla v pohodě. Při mojí výšce 186cm budu měnit plexi za vyšší, protože mi to jde přímo do helmy, takže jízda je v pohodě na okresky do 100km/hod., ale pokud potřebuji někde přejet po dálnici, je to nepříjemné jak pro mně, tak pro manželku.
Ještě budu později nechávat prešívat sedlo, které je super pro spolujezdce, ale mi samotnému nevyhovuje vykrojení a výška sedla řidiče. Ale to je u každého jinak.
Co se týče ovladatelnosti, tak to jsem hodně spokojený jak za jízdy, tak i na místě. Vzal jsem sebou i známého, který váží 115kg, na krátkou projížďku a nebyl žádný problém. Strom jel jak má, samozřejmě to není litr, ale mi jako absolutnímu začátečníku, který si udělal řidičák ve 40, náramně vyhovuje.
Spotřebu jsem zatím neřešil, ale podle km to bude kolem 4-5l, nejsme žádný rychlík. pokud mám zmínit brzdy, budu je posuzovat pouze jako laik, brzdí Pouze jednou jsem měl při jízdě ve dvou větší fofr při brzdění před zatáčkou, kterou jsem nečekal, ale vše šlo jako po másle. Manželku jsem neztratil
Zatím jsem pořídíl nový kufr 46 od Givi, budou následovat padáky, boční držáky a jak už jsem zmínil vyšší plexi a úprava sedla. Není kam spěchat, zatím se seznamuji a nejvíce jsme najeli kolem 250km.
Více později, zatím mám od února najeto teprve první tisíc.

Najeto asi 4500 km a v září 2014 prodána. Byl jsem se Stromkem hodně spokojený a neměl jsem žádný problém, ale chci vyzkoušet litrový Strom, abych mohl porovnat rozdíl. Jenom přeci jezdíme často ve dvou. Možná bych ho měl ještě dnes, ale jednou jsem se svezl na FJR a zjistil jsem, že trochu výkonu navíc není na škodu. Je mi jasné, že litrový Strom nepojede stejně jako FJR. Takže uvidím, jestli něco seženu.
Byl jsem se podívat na jednoho v Motocentrum Tass, ale fotky a popis příliš neodpovídal realitě. Jak mi uvedl jiný prodejce ze stejné obce, kde sídlí Motocentrum Tass, "Pokud jste tak náročný, kupte si novou." Nebudu to komentovat, jenom chci normální moto a bylo by fajn, kdyby ti kluci alespoň občas napsali trochu pravdy, protože pod pojmem "perfektní stav" si každý představuje něco jiného, ale to není důležité a nechci nikoho kritizovat, protože prodej čehokoliv staršího je vždy ošemetnou záležitostí a spousta lidí bude a je s nimi spokojeno.

Petr_CB1000R
Petr_CB1000R napsal 25.11.14 v 21:00

Moje zkusenost s LOS MOTOS je taky dobra, mel jsem na moto jiny rozmer pneu, bez reci poslali spravnou (to jsem si nezkontoloval) a na vsechny dotazy reaguji ochotne a kladne.

Doporucuji.

Petr Praha

backdraft
backdraft napsal 11.06.14 v 15:08

Ano. Stromík to je správná volba Jezdím ho taky a jsem nad míru spokojen

RADANOV
RADANOV napsal 15.04.14 v 18:06

Krásný a spolehlivý stroj ,Kamoš ho má 2.rokem a chválí ho.Ať se daří
Jooo a u Bobra je fajn

oldap
oldap napsal 15.04.14 v 15:54

Ahoj, měl jsem 4 roky 650 (najeto 33tis) a 1 rok 1000 (najeto 10tis) a je to to nejlepší pro cestování v dané třídě a cenové skupině, fakt dobrý stroje a vzpomínám jen v tom nejlepším. A pro začátek po 20 leté pauze po 40 (můj případ ) ideální stroj. A 2vál 650 je sametovej a jezdí za hubičku (dlouhodobá 4,7). Takže gratuluji a užívej si, Oldín.

babbsi
babbsi napsal 13.04.14 v 23:37