Kawasaki ER 5 (2003)

Vlastník besttuning
Vloženo 8.4.2014
Aktualizováno 8.4.2014

Je to Kawasaki ER-5, rocnik 2003, modrej farby :)

První dojmy - Prva motorka takze dojmy uplne paradne :) dlho som sa chystal kupovat nieco a som rad ze som sa rozhodol prave pre kawasaki, paci sa mi :) prave preto ze som zaciatocnik, tak mi este odpusta chybicky

Motorku bych doporučil pro - Pre zaciatocnikov :)

Doplňky na motorce - Kupoval som nove spatne, spokojnost nie najlepsia, su dost male, mozno ked kupim nove sirsie riaditka budu sediet lepsie :)

Motorku som kupoval tochto roku vo februari, najazdene mam zatial len velmo malo, cca 200-250km. Je to moja prvá motorka takze vela veci napisat neviem ale zatial som snou spokojny :)
Co treba vediet ze motorku som kupil uz s nejakymi kozmetickymi vadami, bola padnuta na bok ma preliaceninu na nadrzi, zlomeny kryt budikov a sem tam nieco doskrabane, vsak neni to nova motorka.
Je kupovaná z autoskoly, ale necitim zatial nejake minusy prave kvoli tomuto, mozno neskor :) druha vec nemam s cim porovnat.
Stala cca 2 roky, vymenil som olej, sviecky, ocistil trosku kable od baterky a startuje krasne :) teraz sa chystam vymenit gufera v prednej vidlici lebo tecie olej.
Neskor tento text urcite este upravim :)

Kubous
Kubous napsal 09.04.14 v 08:50 10b.

Hezký stroječek, ať slouží

StrejdaMortymer
StrejdaMortymer napsal 08.04.14 v 16:13 10b.

Správně sis vybral, ať jezdí