Kawasaki ER 5 (2000)

Vlastník Lenicka637
Vloženo 23.5.2014
Aktualizováno 23.5.2014

Ačkoli bude potřebovat pár drobnějších úprav, oproti emzetě je to něco zcela jiného, tahle alespoň startuje na povel a ne jak se jí chce.

Honda CBR 500: naskytla se pěkná v dobré lokalitě za příjemnou cenu

První dojmy - Bála jsem se jí, přece jen přechod z emzety pro mě nebyl moc lehký, ale během první jízdy jsem si zvykla. Sice se s ní ještě občas peru, ale brzy jsem s ní srostla, i když si myslím, že mě určitě ještě překvapí. A určitě to bude v zatáčce na štěrku :D

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych jí někomu, kdo už má něco málo najeto na něčem slabším, přece jen i tahle potvora se umí postavit na zadní a ne každý takovou situaci zvládne.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti na motorce byly už když jsem jí kupovala + plotna ale bez kufru, ten plánuji dokoupit.

Vybírala jsem si mezi přibližně čtyřmi nebo pěti různými stroji, které vesměs vypadaly dost podobně i podobně jely, jsem holka, takže vybírám vzhledem a srdcem, ale aspoň si nechám poradit od kamarádů, kteří vědí, co přibližně chci. Nejhorší bylo, že mi každý cpal něco jiného a já fakt nevěděla, pro kterou se rozhodnout, až se jednou jeden můj kamarád rozhodl, že tuhle kočku prodá a koupí si vefero, takže v podstatě rozhodlo načasování, ucházející stav motorky a relativně pěkná cena a také vzdálenost, kam jsem si pro ní jela (cca 350 metrů) :D

Sypkin
Sypkin napsal 04.07.14 v 11:32

Skvělá volba! Hodně šťastných km!

dzarmil
dzarmil napsal 26.06.14 v 19:46 10b.

Určitě spolehlivá a bezporuchová "kawička" .Přeju radost z jízdy a mnoho najetých km v sedle této motky .

fronislav
fronislav napsal 01.06.14 v 07:30

pěkná hodně km bez nehod

rybíz5
rybíz5 napsal 25.05.14 v 19:28

Zvolila si dobrou značku Tak at spolu zažijete hodně srandy

Luujdzi
Luujdzi napsal 24.05.14 v 10:59 10b.

Mám ji taky, a jsem MAX.spokojená Přeju hodně šťastných km