Yuki Race 125 (2007)

Vlastník PauliniEnrico
Vloženo 25.6.2014
Aktualizováno 18.4.2015

Skůtr maximálně vhodný na chatu na jízdy pro rohlíky a mléko.

Motorka koupena od FIRMA:Yuki Česká republika (Průhonice) - Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Při reklamaci motoru (vada z výroby) mně poslali při reklamaci do pr*****.

První dojmy - Jako každý nadšený z prvního stroje ze showroomu jsem odjížděl s úsměvem na tváři :)

Motorku bych doporučil pro - Pro chataře na pár km v okolí. Já upřímě doporučuji se podívat po ojetém značkovém.. ;)

Doplňky na motorce - 2l petka s benzínem, jelikož palivoměr fungoval asi jako tučņák na Marsu ;)

Skútr jsem kupoval po prvním majiteli s najetýma cca 1100km od Yuki Pyramida Praha (Průhonice) za rozumnou cenu. Vše šlapalo jak mělo, ale při cca 1350km jsem dostal kopanec do skútru a hle, teče z motoru olej. Takže volání na všechny strany a prosba o odtah. Nakonec pro mě přijel táta od švagra s vojezkem. Skútr se naložil a odvezl na prodejnu. A hle, z milého prodejce se stal najednou arogantní floutek, který se s námi ze začátku nechtěl bavit, potom že závada byla způsobena nestálou jízdou na skútru atd. Na závěr prodávající rozhodl, že chyba je na naší straně, jelikož ihned po prodeji měl být z moji strany zajištěn záruční servis, který se provádí v 1000km. Na dotaz, proč zástupce vedoucího při prodeji tvrdil, že se tento servis dělat nemusí, bylo ze strany vedoucího odpovězeno, že jsme mu špatně při prodeji rozuměli :D Výsledek: Po právní bitvě na prodejně Já a prodejce jsme nákladama šli 50:50..Nevím, jakou zkušnost mají ostatní..ale toto je bohužel realita.

Skútr jsem měl necelou sezonu. Jezdil jednou max do 60km/h, druhý den se rozhodl rozpohybovat až k pekelné rychlosti 75km/h. Gumy byly dobrý pouze za sucha, na mokru klouzaly a bílé čáry se rovnaly bruslení na asfaltu. Palivoměr ukazoval to, že nic neukazoval. Takže 2l petka to jistila. Místo pod sedlem bylo akorát na lékárničku a pár drobností. Jízda ve dvou max v nejvyšší nutnosti, jinak pohodlí ve dvou jak vietnamská rodina na celodenním výletu ;)

Jsem rád, že jsem Yuki prodal. Dobrá zkušenost, která mě přesvědčila o nevkročení do stejné řeky (značky) dvakrát :) !!

"PS: Kamarád si koupil fungl nový skútr od značky Kentoya - do necelého roku do zakoupení mu byl svářován 3x výfuk a min víkend mu přestal jezdit při překročení 5tis otáček/min !! Lidi, nekupujte tyhle "kvalitní" značky ;)

dachau
dachau napsal 25.06.14 v 17:37

A to jsem uvažoval o yuki pro manželku Dik za recenzi Pujdem do ojete hondy