BMW F 700 GS (2014)

Vlastník Dejbáj
Vloženo 12.10.2014
Aktualizováno 8.10.2015

Radost v jedné stopě. Nový bike sice až ke konci sezóny, ale v tomhle počasí se to nedalo odkládat. V kombinaci s dobrou slevou, novou barvou a v modelovém roce 2015. Takže od 7.10. střídá v garáži Yamahu X-City 250 konečně motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Stratos Auto (Praha 9-Prosek)

První dojmy - Zatím najeto jen cca 400 km, ale užívám si to. Dneska 125 km i s manželkou, což je asi její osobní rekord :-) Motorka je podle prvních pocitů a zkušeností naprosto univerzální a čitelnej stroj. Samozřejmě uvidíme po zajetí, zatím točím zodpovědně jen do 5 tisíc. Další postřehy rád přidám.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná i pro začínající motorkáře, uspokojí cestovatele a všechny, kdo chtějí univerzální stroj.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, hlavní stojan, komfortní sedlo, palubní počítač
navíc zatím jen tankruksak Givi, chystají se padáky a vyšší plexi
7.11.2014 namontovány nově koupené doplňky: padací rám Puig, blastery Barkbusters Storm a extenzory zrcátek - konečně něco vidím ...
25.12.2014 jsem instaloval dárky od Ježíška: al kryt motoru a rozšíření stojánku od SW Motech a stavitelné plexisklo Kappa. Ihned vyzkoušeno. Letos asi naposledy, ale šlo to i v těch 3 stupních, pod nulu to už ale nedávám
Od koupě ujeto 2020 km a naprostá spokojenost.
21.4.2015 top case - hliníkový Givi Trekker Outback s plotnou, boční odnímatelné trubkové nosiče Givi a základní boční kufry E22N - foto v galerii.
27.5.2015 - laďáček od Leoše Vincka - na rozdíl od originálu vskutku elegantní kousek železa. Zvuk má očekávaný říz.

Průměrná spotřeba - 4.21 l/100km

Ačkoli jsem napoprvé cílil na nějakého povedeného café racera, nakonec hlava přetlačila emoce a zvolil jsem mnohem univerzálnější bike. To když jsem si uvědomil, že na motorce nebudu chtít jezdit jen do práce a kolem komína, ale že chci dát sem tam i nějaký ten trip přes čáru, a to i s baťůžkem.

Zkušenosti zatím veskrze pozitivní, motor je slušnej tahoun, ačkoli při záběhu jsem se nepodíval k maximu krouťáku a výkonu. Podvozek a ovladatelnost nad původní očekávání, jízda městem super - váhu slušně maskuje.

4.11.2014 proběhl v 1182 km záběhový servis, takže teď už zvesela až k 8500 ot.
10.9.2015 po dobrých službách a necelých 8 tis. km prodána. Doufám, že bude dále sloužit ke spokojenosti nového majitele. Já osobně se rozhodl a ten samý den koupil BMW R1200R LC 2015. Brzy vložím ...

wsbk
wsbk napsal 08.10.15 v 14:30 10b.

Pavel1971
Pavel1971 napsal 01.01.15 v 16:38 10b.

Krásný stroj ,krásná barva 10b

Tuji
Tuji napsal 27.12.14 v 21:22

Tohle jse super bike. Věřím, že s ním budeš hodně dlouhou dobu spokojenej! Je dobře, že jsis připlatil za lepší sedlo. Teď už jen jezdit a dostat spotřebu na normální úrověň: 4,5 litru

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.12.14 v 20:23 10b.

Moooc pěkná brambora

istonbike
istonbike napsal 09.11.14 v 20:23 10b.

Tahle točící se vrtule je parádní stroječek na každou cestu i necestu přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách