Honda VT 1300 CX (2010)

Vlastník Bobo1300VTX
Vloženo 19.1.2015
Aktualizováno 11.8.2016

Většinou zatracovaná, mnou velmi oblíbená. Zběsilá fury VT1300CX.
Drsná a radikální. Zaujala mne svým štíhlým vzhledem a čistými liniemi.

Motorka koupena od FIRMA:Lion Racing (Frýdek-Místek) - Od prodejce už druhá mašina,přátelské a profesionální jednání.Vstřícnost.
Prostě není co vytknout.

První dojmy - Svezení bylo vzhledem k počasí opatrné ale přesto jsem si odzkoušel co jsem potřeboval. I přes slabší výkon oproti VTX jde pěkně za plynem a tahá pěkně odspoda. Zatáčení a otáčení kupodivu úplně v pohodě. Více až na jaře až se pořádně seznámíme. 13.4.2015 - Takže najeto 600 km a jsem nadšen,včera jsem sedl zpět na vtx a už mi nějak nechtělo padnout zpět do ruky :-)

Mimořádně nízký posaz pouze 67cm nad zemí, vysoce usazená dlouhá a štíhlá nádrž která dodává parádní vzhed.
Muskulární motor s čistým prostorem mezi rámem.
Doplňky Cobra - laděné výfuky,přímé sání cobra s řídící jednotkou cobra,solo nosič cobra
Kuryakyn - kryty motoru,brzd.třmenů,nádobky na kapalinu,gripy,páčky.
Integrované led blinkry v zadním světle. Kryt chladiče.
Klín s vestavěnými led světly.
Solo brašna,rolka.
Zadní pneu 240.

toša.
toša. napsal 31.03.18 v 13:43 10b.

Paráda za 10b a přeji super sezonu 2018

vtxFrantišek
vtxFrantišek napsal 20.03.18 v 06:50 7b.

Fury je prostě pěkná,přemýšlel jsem už o výměně ale je Nás málo a to mně hrozně baví.Pro Lukáše,co myslíš tím nájezdem.Motory VT jsou nesmrtelný a jestli jsi měl 750,tak bys to měl vědět.Já mám nalítáno 25 tis i cizinu a super.FFF.

LukasL
LukasL napsal 17.03.18 v 12:42 10b.

Zdar Bobo máš krásnou Fury jezdil jsem Hondu Schadou 750,ale teď bych rád vyskoušel taky Fury nějak mě učarovala.Přemýšlím o koupi starší,ale nikde nemůžu najít jaký nájezd vydrží motor.Nemáš prosimtě tušení co to vydrží a nebo někdo jiný dík za info kluci. 😁👍

sharan1
sharan1 napsal 07.05.17 v 09:02 9b.

je krásná,uhlazená.přes tři roky ji také vlastním ale zadní pneu 240??? bud jsi se překlep nebo písni jak jsi ji tam dostal??díky a hodně km bez nehod.

pechy322
pechy322 napsal 07.04.17 v 19:06 10b.

Jo po téhle krásce taky toužím jestli někdy vyměním svoji mašinu tak jen za tuhle.