Suzuki GSX-R 750 (2004)

Vlastník zahradnik05
Vloženo 18.2.2015
Aktualizováno 18.2.2015

Super mašina.lehounká, silná a skvěle ovladatelna kdo se na ni svezl musi potvrdit

První dojmy - Měl jsem a mam z ní velky respekt.na jeji nizkou váhu ma super vykon.motor tahne krásne i dole a nad devet tisic otacek leti jak králik po lajne kokainu.zezačátku mi přišlo že hůř brzdi ale byl to jen špatný dojem.pote co jsem za brzdu trochu vic vzal a malem letel přes řiditka uz na ne neřeknu křivé slovo.:-)

Vždy jsem chtěl supersport .pak jsem se zblaznil a chtěl si koupit hayabusu naštesti mi to kamarad rozmluvil.pak jsem se rozhodoval jestli fireblada nebo gsx-r.po radě kamaráda jsem zvolil gsxero a udelal jsem dobre jediné co mi trochu vadí že po delši jizde me boli kolena protoze jsem na ni jako moucha na bonbonu.s mema 196cm je to tezky si vybrat supersport na kterem budu vypadat normalne.ale neni problem dat za den 600km zatim nejdelsi cesta byla na grossglockner a bez problemu jsem pobral vsechny veci v bocnich textilnich brasnach.ovsem nejlepsi pocit na ni mam kdyz se na nejake hezke rovince ritim 300 .a ty tri kila jsou tam temer hned

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 15.10.15 v 18:02 10b.

Super na pohled a určitě i na svezení. Zasloužených 10b.

rovy
rovy napsal 09.03.15 v 14:06

Krásná motorka, GSX-R je GSX-R Tak hodně šťastných kilometrů

APALUCHA
APALUCHA napsal 23.02.15 v 11:37 10b.

Krásná motorka. Radost na ní jezdit

justyn
justyn napsal 19.02.15 v 10:21 10b.

No super Miluju cestování na sportu.Tak ti přeji mnoho šťastných km v sedle GSXR a máš to za jasných 10b