Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník PAVY
Vloženo 25.2.2015
Aktualizováno 20.8.2015

Ověřené moto, které jsem už vlastnil, hlavně plně vybavené a v pěkné barvě.

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Horna - Moto Horna (Draženov) - Jel jsem 500km pro motorku, kterou jsem ani neviděl. Pan Horna mi telefonem řekl, že přivezl v noci motorky a je mezi nimi Strom a Varadero. Tak jsme s manželkou vyjeli a udělali dobře. V telefonu mi řekl, že můžu přijet kdykoliv, třeba i v noci. Naštěstí jsme tam byli v 17 hod. Chtěl jsem původně Varadero, ale rozdíl v ceně byl 55 000,-, takže bylo rozhodnuto, pěkný Strom, dobře vybavený, velká spokojenost manželky :-) a ještě zůstane na dovolenou.
Udělal jsem zkušební jízdu, dohodl se s panem Hornou na drobném servise, složil zálohu a spokojený odjel domů. Najeto 1060 km, včetně nákupu moto, za 12 hodin.

Honda XL 1000V Varadero: Chtěl jsem pěkné Varadero, ale jednou mi ho prodali, podruhé bylo dražší než jsem chtěl utratit. A nechtělo se mi dále čekat :-)

První dojmy - Jak už jsem psal, je to můj druhý 650 V-Strom, takže žádné překvapení se nekoná.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny muže a ženy :-) kteří mají rádi pohodlnou a lehce ovladatelnou motorku. Na mém předchozím Stromu jezdila i moje manželka, která do té doby řídila maximálně 125, a šlo jí to báječně :-) Je možné, že časem budeme muset rozšířit motopark.

Doplňky na motorce - Polohovatelné plexi Givi, kryty rukojetí, šité sedlo, padáky, 3 x kufr Givi, samozřejmě s držáky, kryt motoru v plastu, hlavní stojan

Strom je dovezený z Itálie, dle TP po prvním majiteli, r. 67. Vypadá hodně dobře, mnohem lépe ve skutečnosti, než na fotkách. Hlavně když ještě byl Stromek před zkušební jízdou osazen i bočními kufry. Žádné poškození jsem nezaznamenal, ale nejsem odborník. Navíc se mi zdálo, že tento modernizovanější typ lépe řadí, ale předváděcí jízda byla krátká, protože lehce pršelo, byla celkem zima a tma, takže to nemohu zcela objektivně posoudit. Více napíšu, až si ji povezu domů, po vlastní ose 500km.
Není potřeba se ke Stromu moc rozepisovat, výborná ovladatelnost, mohl by lépe brzdit, ale to je drobnost.

PRODÁN
Tak jsem po ujetí necelých 5000km Stroma prodal dalšímu šťastnému majiteli, který si ho určitě užije stejně dobře jako já. Byl jsem spokojený, ale jak už jsem psal, chtěl bych vyzkoušet něco málo silnějšího. Uvidíme příští sezónu, jestli se naskytne nějaký stroj.

istonbike
istonbike napsal 30.06.15 v 19:35 10b.

Koukám že ses znovu vrátil k osvědčenému nářadí opravdu parádní Smrček a to sedlo to je fakt pecka přijmi 10b s přáním super kilometrů za jeho hefty

Myschan
Myschan napsal 19.05.15 v 06:23 10b.

Dobrá volba. A moc hezký sedlo

Robson_68
Robson_68 napsal 25.02.15 v 21:06 10b.

Super, parádní sedlo a pěkná barva, ať dobře jezdí!

Kapírek
Kapírek napsal 25.02.15 v 18:20 10b.

Pěknej Stromek. Sedlo vypadá hooodně pohodlně.

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.02.15 v 11:10 10b.

Velká gratulace
Horna fakt v pohodě -kupoval jsem u něj Afriku