Suzuki GSX-R 750 (2003)

Vlastník Liboň
Vloženo 15.3.2015
Aktualizováno 31.5.2015

GS 500 byla skvělá bezúdržbová ale po dvou letech už slabá motorka.Dlouho jsem zvažoval co koupit a jasnou volbou pro mě bylo GSX-R 750 a už stačilo jen najít tu správnou motorku a vyrazit.

První dojmy - Oproti GS 500 co jsem měl je to opravdu velkej rozdíl.Ze začátku jsem z ní měl velký respekt ale po tom co jsem jí poznal, tak mi hned padla do ruky a musím říct je to skvělý pocit řídit takovou motorku. A jsem moc rád ,že jsem koupil zrovna tento model.

Zatím velké zkušenosti nemám, koupil jsem jí na konci září a pak jsem ještě měsíc musel čekat než budu mít řidičák.Ale to co jsem na ní najezdil se mi moc líbilo. Je to supersport takže na žádné velké cestování to není. Na mojí postavu 175cm je skvělá ovladatelnost je taky dobrá...Jede pěkně a brzdy jsou taky pěkně ostré...úložný prostor pod sedlem spolujezdce není extra velký ale třeba na rukavice doklady to stačí.Já jsem s motorkou velice spokojený.Za 60 000,- si myslím že to je svělá koupě. Kdo nechce litra a 600 se někomu zdá slabá tak 750 je jasnou volbou.

Hejlot
Hejlot napsal 27.05.15 v 09:41 10b.

Liboň
Liboň napsal 22.04.15 v 21:23

Děkuju :)

owenovic
owenovic napsal 16.03.15 v 19:19 10b.

Pěkná at ti dělá jen radost