Hyosung GV 250 Aquila (2001)

Vlastník Bazillišek
Vloženo 31.10.2006
Aktualizováno 12.1.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 42 záznamů

Geogino
Geogino napsal 25.09.13 v 23:25 10b.

super stroj, případné potřebné díly seženeš na www.hyosungmoto.cz

travellerx
travellerx napsal 19.11.11 v 08:55

Dokonalá mašina,dávám za deset

kawahamouz
kawahamouz napsal 12.01.11 v 20:27

Máš pravdu stím motorkařením.No a co sedláš teť?

rici07
rici07 napsal 30.09.09 v 15:07

no trošku jsem jse překlep s tím kámo tak sori kočko pěkná holka na pěknou moto

rici07
rici07 napsal 30.09.09 v 15:05

vypadáto suprově moc pěknej kousek tak pohodu v sedle kámo

BaluJarda
BaluJarda napsal 03.01.09 v 23:11

Jojo,já jsem jim ujížděl tři roky s JAWOU .Ještě mi říkali,jak krásně voní .Je to za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

Boža
Boža napsal 28.03.08 v 20:24

Tvé další informace jsou správné pod ně se podepisuji pohodovou sezónu 2008 a za 10

Tik
Tik napsal 17.10.07 v 18:05

Jó, tak tohle je moc pěkné! V Želetavě jsem jako jediný byl na skůtru, tak nevím jestli jsme se potkali... , no možné to je. tak ať nám to lítá!!! (a hlavně bublá...)

Vamp
Vamp napsal 07.06.07 v 16:56

sorry za překlep,viděl jsem na fotce ženskou a už píšu neměla místo měl

Vamp
Vamp napsal 07.06.07 v 16:50

Ahojky,děkuji ti moc za pochvalu,ta tvá kráska taky nemá chybu..je opravdu úžasná není co dodat chopper je prostě pohodlí a luxus.No a přitom pochvalování bych se tě chtěl zeptat jesli by jsi někdy neměla chuť na společnou vyjížďku.Bylo by nás aspoň více.Co ty na to?Když tak se ozvi.Přeji spoustu najetých kilomterů bez nehod a stálé krásné počasí.

BikerArny
BikerArny napsal 01.05.07 v 11:00

Koukám stejná barvička jako ta moje, jo Aquila je fakt pěkná mašina

napsal 29.04.07 v 22:03

ahoj.. tak tahle motorka se mi moooc libi .... ale chtel bych se zeptat.. jezdil jsem na yuki a prislo mi to takovy moc hlucny... jako ze to dost rincelo... tak by mne zajimalo dilenske zpacovani hyosungu.. nemam moznost to nekde zkusit, tak aspon zaton takhle.. diky crteczech

Virago1000
Virago1000 napsal 20.04.07 v 21:17

tož pěkná motórečka,mět kardan,nic by mě na ní nechybělo!Jen pohodové kiláky!

CEVETE
CEVETE napsal 07.04.07 v 21:27

Zdar, nic ti hanit nebudu, ale oplatím je pěkná, ale virážka je holt virážka je to paráda

AL-Hliník
AL-Hliník napsal 30.03.07 v 14:02

Dík snad se na Sedle potkáme když tak se ozvi přijeli bychom z Trpaslíkem.Přeji šťastné kylometry na cestách a bez problému.

Kubyk
Kubyk napsal 28.03.07 v 16:18

pekna masina kdyby nekdo chtel dat sraz nekdy tehle masin urco bych se zucastnil

VTrpaslik
VTrpaslik napsal 22.03.07 v 15:23

Ahoj Zdravím tě Trpaslík!<br />
musím pochvalit tvuj vkus Mame asi zhruba stejný!<br />
Hodnocení bylo jednoznačné každa fotka 10 bodú!!!<br />
Tak přeji spoutu šťastných kylometru!<br />
Z oběma koli na zemi!!!

Gerchy
Gerchy napsal 02.03.07 v 12:58

Taky jí máš krásně naleštěnou ( Alespoň na fotkách, ale jestli je to teda v garáži jinak, tak by to znovu chtělo ) nic ve zlým Ať to šlape

Bazillišek napsal 16.02.07 v 08:07

Re: Alibaba<br />
Oka, žádný problém

napsal 16.02.07 v 05:21

sory nechtěl sem nikoho nasrat ,jenom trošku popichnout samozdřejme že moto je super chvalim

Bazillišek napsal 14.02.07 v 09:38

RE: Patrik<br />
Nebojím se, jsem velkej kluk a nějaké to dobrodržství rád přijmu , zatím na Aquily slyším jen chválu, věřím že budu hodně spokojenej.

napsal 19.01.07 v 15:28

Nazdárek,<br />
toho Chorvatska se neboj, já jsem loni s Aquilou projel Alpy, 5 zemí a 3500 km, a úplně v pohodě.Mám ji už třetí rok a naprostá spokojenost.

WooDoo
WooDoo napsal 16.01.07 v 11:08

Čao Kuře...Hele jak tak koukám,tak ti to vesměs chválí,tak to je více než dobré...Hele myslím, žes koupil dobrý stroj, i když to není zrovna můj styl...a co se týče těch vyjížděk....31.12.2006 jsem se svezl po Praze...naposled v roce '06...bomba...tak se těším na sezonu a doufám,že vyjedem...čas je proti mě...ale Yamahu si chci užít..uvidíme jak to dopadne s tím Chorvatskem...musíme to zkutit...škoda,že by nejel i Krtek...ale zaděl si s Dr.Oetkerem na těsto...tak at se mu daří...Jo a hele koukej se někdy ukázat...můžeš přespat i u mě...tak zdarec a nezapoměn...každý správný biker je luxtop.... Top jako vrchol a lux jako luxusní....takže bacha na to..je nás dost :o)

smazany37207
smazany37207 napsal 12.01.07 v 10:30

ok nas tu je hafo motorkaru tak az neco bude tak ti napisu dva kamosi maji taky choopery cau<br />
<br />

napsal 10.01.07 v 20:32

Ciao Chicken! Psal jsem Ti na mail. Doufám,že Ti to dorazí.To malá motorkářské štěně, Tě také pozdravuje. Pro upřesnění Tvou motorku.

Bazillišek napsal 10.01.07 v 13:38

Ahoj Kamikaze, 90kč jsme docela překvapil, letos teda budu chytřejší, dik za radu. Já sezónu zabalil posledním víkendem v listopadu, ale už to se mnou škube když je tak teploučká zima.<br />
Odkud jsi?<br />
Občas by se mi nějaká rada mohla hodit .<br />
Jsem na to LAMA ,a brzo na cestě!!<br />
A pozdravuj to štěně motorkářské!!

napsal 09.01.07 v 21:47

Ciao Chicken, měl jsem dlouhou chvíli a opět jsem se kochal na webu, nešlo kouknout i na Tůj bike.Píšeš tam, že jsi měnil filtr cca za 189,-Kč. Já jsem na měnil filtr na Aquile za 90,-Kč. Je to od firmy Hilfo filtro. Označení je HF 131 a nemám s tím problém. Tak ať nám ta zima utíká. I když 24.12.2006 jsme se prohjel i se synkem /2roky/

Bazillišek napsal 09.01.07 v 13:14

RE:Alibaba<br />
Pane alibaba, musím se smát, roštěnka se totiš pěkně nasr....., a buť rád že jsi neslyšel co by Ti provedla, takhle hanit motorku!!! <br />
<br />
A já se nemám za co stydět!

napsal 07.01.07 v 00:02

takou peknou rostenku vozis na tomhle zese nestydis...rostenka -moto

Tajsn
Tajsn napsal 24.12.06 v 07:47

Ahoj, taky vam (vsem) to slusi

Bazillišek napsal 18.12.06 v 14:05

RE:Kamikaze<br />
Dík. A průměrnou spotřebu (se spolujezdcem) mám 3,5 litru na 100km. Brnkačka , Tak ať Ti to lítá na jaře.

napsal 15.12.06 v 18:50

No, je krásná.(Ta motorka samozřejmě)A jestli se to někomu nezdá, tak pro srovnání třeba Yamaha Drag star 650 v poměru výkon hmotnost je na tom hůř než právě Aquila.A vsadím se,že spotřebou jsi nešel přes 4 litry na 100 km.Což si ostatní asi jen nechají zdát. Takže si ji v příští sezoně hodně užij a spoustu kilometrů bez nehod!!!

napsal 05.12.06 v 14:44

Svišťáčku ta motorečka vypadá v pohodě, podle toho co píšeš si nejspíš z ní unešen, dej jí pár km a potom napiš těm rádoby kritikům co tak moc nesnáší činské, korejské a další šikmooké motorečky, že i po x km je tato fajn mašinka v pořádku. Do toho Chorvatska určitě jeď, aspoň Mánička pozná členitý terén a potom napiš co a jak. držím palce. Jel bych s tebou, ale víš, že čekám rodinku a malá je teď důležitější!Tak zdar a hodně bezpečných km.Krtek.

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 15:30

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu &quot;Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů&quot; na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

napsal 30.11.06 v 11:30

Lajckým pohledem musím přiznat, že ikdyž motorky nejsou zrovna moje krevní skupina, tak tahle vypadá luxusně. Nic víc o tom samozřejmě ale nevím (dyť mě znáš ) . Ale teď něco v čem se vyznám : ta motorkářka na poslední fotce je taky v poho . Přeji vítr do plachet!! Juhuuu goodspeed

WooDoo
WooDoo napsal 28.11.06 v 11:58

hele ty aquilo... ...je to fajn stroj...do Chorvatska se těším,tak neseď doma a šupej pro nové gumy...

Bazillišek napsal 22.11.06 v 09:35

Re: virago<br />
Zatím né , mám autorizovaný servis 10km od domečku ,zatím všechno maji co potřebuji

napsal 22.11.06 v 09:02

Hmmm tak tohle je docela dělo! Nemáš problém třeba ze sehnáním nahradních dílů!!!

napsal 02.11.06 v 17:59

¨Mišo ten Hazosung je bomba, nenech si do toho kecat, tvuj věrný krtek.

smazany28236
smazany28236 napsal 31.10.06 v 17:02

taky su zvědavej

Stayer
Stayer napsal 31.10.06 v 16:56

Říct po 600km že motorka splnila tvoje očekávání ?<br />
To jsi asi moc nečekal.Až se vrátíš z toho Chorvatska tak napiš,docela by mě zajímalo jak to dopadlo.

smazany28236
smazany28236 napsal 31.10.06 v 16:16

seš docela odvážnej když s tím chceš jet do chorvatska... přeju BUON VIAGIO!!!(šťastnou cestu)