Hyosung GV 250 Aquila (2000)

Vlastník Trio
Vloženo 9.5.2016
Aktualizováno 26.8.2016

Spolehlivá, spotřeba, lehce ovladatelná

První dojmy - Posed Rychlost akcelerace

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil kdo spíš začíná na něčem silnějším a těm kdo raději jezdí kochačku za cenu pěkné spotřeby

Doplňky na motorce - Kufr spolujezdce s opěrkou, plexi štít pro cestovní pohodlí a kožené brašny

Po yuki vistě 125 sem se rozhodl pro korejceKoupeno červenec 2014 ...a udělal sem dobře.Vůbec se nesere jak číná :D .Zkušenosti s motorkou jsou jen kladné :) Spolehlivost je někde ůplně jinde.Hlavně bych dodal at si ostatní nepletou koreu s čínou :) Tohle je úplně o něčem jiném.Brzdy pro jednoho dostačujucí.Ve dvojku si musim pomáhat už i zadní.Spotřeba ve dvou 3,6 litru když jedu těch 80-90 a po dálnici 100-110.Pro mě tahle rychlost je dostačujicí.Jezdím kochačku a né pilu :) Po koupi sem stim velice nikam nejel.Jen tu kolem baráku, a morava.

Rok 2015 Jel jsem stím ve dvou 1x do osvětimi 450km tam i zpět A 2x do Vysokých Tater 650km tam i zpět.Tvařme se překvapeně.Nic se nepokazilo a dojelo to bez poruchy :)

Na podzim roku 2015 motorka měla problém se startováním.Začal protíkat benzín do válce a při startováni to udělalo hroznou kovovou ránu a motor přestal točit.V servisu mi snížili hladinu v plovákovce.Nicméně tohle jen oddálí problém a nevyřeší problém.Takže si objednám ventilky a vyměním si to sám

Rok 2016 květen.Vysoké tatry zase okolo 650km. Pro cestovní pohodlí sem pořídil plexi a spolujezdci kufr s opěrkou.Původní opěrka tlačila spolujezdci moc na záda, takže byla nepohodlná a cesta utrpujicí.

Červenec 2016
Vydal jsem se s kamarádem na menší moto dovolenou Julské alpy + koupačka v moři. On na Yamaha FZ6 a já na svoji.Najeto celkově 1480km za 2 dny.Cestovní rychlost po dálnici 110-130km/h , okresky 80-100.Kromě píchlé zadní gumy cestou zpět 70km před Vídní se nic nestalo.Korejec vydržel a překvapil, že tuhle cestu zvládl :) .Výjezd na Mangart neskutečný zážitek.A teďkom plánuju týdenní cestu do Chorvatska na začátku srpna.Tak snad to dopadne stejně dobře jako cesta do Alp a Itálie

Srpen 2016 od 9.8 do 16.8.2016
Nadešel čas na delší cestu do Chorvatska na ostrov Krk.Celkový počet ujetých km je 1780km.Z toho cesta tam 760km cesta zpět 740km a zhruba 300km po ostrově.Při dnešních cenách benzínu jsem za něj zaplatil 2100kč celkem.Spotřeba vycházela na 4l při plně naložené motorce se spolujezdcem.Jeto převážně po dálnicích rychlostí 100-120km/h.Jedna noc v kempu vyšla na 740kč v sezonu pro 2 dospělé, stan a motorka..v ceně sprcha a elektrika.Cesta trvala 9hodin i s přestávkama + tankování.Korejec zase nezklamal a naprosto bez poruchy :)

Takže 25.8.16 sem úspěšně moto prodal a je čas přesedlat na něco výkonějšího :)

Rebel.no.1
Rebel.no.1 napsal 16.05.16 v 23:31 7b.

žižala.
žižala. napsal 10.05.16 v 09:24 10b.

Krasavice.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 09.05.16 v 21:46 10b.

Pěknej kousek gratulejšn.

Patrik80
Patrik80 napsal 09.05.16 v 14:34 10b.

pěkná, ať slouží