Hyosung GV 250 Aquila (2001)

Vlastník GAMM3R
Vloženo 27.12.2014
Aktualizováno 21.2.2023

Moto koupeno letos na podzim, skoro v zimě. Takže zatím stojí v garáži a čeká na sezonu ;)

První dojmy - Zatím prakticky žádné. Jen jsem s ní dojel na evidenčku a zpátky. Je lehká a krásně ovladatelná. Působí dospělým vzhledem a zvuk je taky nádherný. I za tu chíli byla na parkovišti obhlížena;)

Doplňky na motorce - Sedlové brašny, rolka, padací rám, kožené doplňky-třásně, plexi, opěrka spolujezdce,

Nemohu soudit, uvidí se v sezóně, ale doufám, že to bude jen kladné. Ještě čeká servis, vyčištění a seřízení karbců po předchozím majiteli, a snad to pak bude vše.
Jen je škoda, že ji předchozí majitel položil, a sedřel trochu výfuk, ale to se vyřeší třeba postupem času.

Edit 10.3.2015: Tak motorka je po servisu, namazaný řetěz, vyčištěné a seřízené karburátory a vše je v pořádku!
Dnes jsem jí poprvé vzal na vyjížďku. Proč také nevyužít toho krásného počasí.
Motorka mi krásně sedla do ruky a je to přesně to pravé!
Táhne krásně od spodu, a to i do většího kopce, takže jsem spokojen ;)
V zatáčkách krásně drží, i když z nich mám zatím respekt a zvykám si. Hlavně kvůli tomu, že je na cestách všudypřítomný písek po zimě :/
Jak jsem již psal, lehká, krásně ovladatelná, a to i na místě. Drží stopu jak má.
Někdo prý má problémy s řazením neutrálu, ale u mě je všechno v nejlepším pořádku ;)
Teď ješte zastříknu výfuky, a některé šrouby, a snad hurá na cesty na plné pecky!
Tak snad se potkáme! ;)

Edit 31.12.2015: Po mojí první sezóně 2015 najedo zhruba 6000 km :) Spokojenost maximální. Nikde mě nenechala, vždy jela více méně bez problémů. Zvládnli jsme i delší cesty ;) Při jízdě v jednom i ve dvou se jelo moc příjemně. Jen na delší cestě pak už bolely truchu záda a cca po 50km spolujezdec začína bez přestávky trpět. Nejlépe se jede těch 80-90km/h. Proč také víc, že? :) Na sezónu 2016 bude potřeba GO karburátorů, jinak nebude potřeba na nic sáhnout snad. Takže teď už jen přečkat "zimu" a hurá zpátky na cestu v jedné stopě :)

Concionator
Concionator napsal 27.02.16 v 18:17 9b.

Výborná, také jsem si ji pořídil!

crazy43
crazy43 napsal 19.03.15 v 18:53

Pěkná mašinka Ať pěkně slouží Už se taky těším, až po zimě vyjedu !!!

ricik13
ricik13 napsal 29.01.15 v 13:14

přeji mnoho šťastných Km za mě 10b

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 16:53 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

GAMM3R
GAMM3R napsal 31.12.14 v 01:41

Děkuji všem, už jen aby ta zima byla krátká