Triumph Bonneville T120 (2019)

Vlastník Animals21
Vloženo 27.9.2022
Aktualizováno 28.6.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Raptor.1
Raptor.1 napsal 11.04.23 v 17:30 10b.

Bonneville dvanáctka, jeden z mejch oblíbenců! 10 b., jak jinak!

Hawai
Hawai napsal 08.11.22 v 12:33 10b.

krasavica

JA-NE
JA-NE napsal 19.10.22 v 16:09

Musim povedat ze prijemnejsia motorka snad ani neexistuje. naozaj vyborny stroj.
nech verne služi.

Animals21 napsal 03.10.22 v 10:38

Všem děkuju za komenty. To čtení je trochu natáhnutý, vím, tý radosti je v člověku hodně

Animals21 napsal 03.10.22 v 10:37

DoctorDevotee: Thruxton je závoďák a to jsem nechtěl, na to mám jinou moto. Pozice řidítek a stupaček je pro mě dost šílená. Jasně, dostaneš libovej podvozek a hodně mě lákala ta radiální pumpa (a celý brzdy) a výše uvedený "nedostatky" se daj řešit kitem. Sedlo se dá pořídit a udělat z toho dvoumísto. Takže bych vlastně skončil u Bonnevilla a i když je Thruxton nádhernej, tak Bonneville je pořád větší klasika.

Možná byste si vy kluci ze severních Uher mohli založit motorkari.sk a přestat sem furt chodit dělat chytrý a prudit.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 01.10.22 v 11:57 10b.

Ta motorka je prostě jednoduše nádherná.
Mít něco podobného doma by mi taky vúbec nevadilo. Na takové to domácí žvýkání.
Ať ti vydrží dýl, než ta poslední.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 30.09.22 v 22:00 9b.

Ale naco? Na co toto vsetko, ved to, co si chcel ti da Thruxton. Ty si chcel Thruxton a nevedel si o tom.

Skuru
Skuru napsal 30.09.22 v 14:23 10b.

Krásná motorka s množstvím nádherných detailů.
Říkám si proč u nás nejezdí víc Triumphů?

Kali88
Kali88 napsal 29.09.22 v 20:20 10b.

Recenze naprosto vyčerpávající, že jsem jí ani nedočetl do konce nicméně už z prvních vět je vidět to nadšení a radost a to hlavně jde. Ještě k tomu když je to taková krásná klasika jako Bonneville, kterej má svý kouzlo prostě a taky historii a navíc je to limitka. Za článek a fotky jednoznačně deset. Užívej nadále samé šťastné kilometry s úsměvem pod helmou.

st11
st11 napsal 29.09.22 v 16:34 10b.

Tak to je čirá krása! Palec nahoru

Civča
Civča napsal 29.09.22 v 14:19 10b.

zase parádní komentář parádní motorky

PETARDAK
PETARDAK napsal 28.09.22 v 10:21 10b.

Vééélká paráda, krasavec gratulace ...ale za blbé narážky, na "plešaté dědy" ti, voe, deset bodů nedám ...

vojtechposmourny
vojtechposmourny napsal 28.09.22 v 06:55 10b.

Člověče máš to opravdu moc hezký. Za mě o moc hezčí než ten první!

stnd
stnd napsal 27.09.22 v 19:55 10b.

Áá, tak koukám se poštěstilo, gratuluju

Milan1963
Milan1963 napsal 27.09.22 v 15:51 10b.

Suprová recenze, motorka krasavice, tak tomuto rozumím. A dávám,když už nejde víc - 10 bodíků.

Animals21 napsal 27.09.22 v 15:28

Taky pěkný příběh, divočák je jiná váhovka než kolouch Super, že jsi v pořádku a že jsi se k motorkám vrátil Já jsem pacient, byl jsem jezdit hned druhý den na KTMce

pali3x
pali3x napsal 27.09.22 v 15:10 10b.

Úplne NÁDHERNÁ motorka . Nech všetky ďalšie kilometre budú bez nehody a s úsmevom

Dodatok:
Zverina na cestách je obrovské nebezpečenstvo. Plus naše cesty s porastom tesne pri ceste = človek nemá veľa času na reakcie a je náhoda (pre bežne / menej bežne zručného motorkára), keď to zvládne.

Pred rokom a pol som podobne zrušil seba pri náraze do obrovského diviaka... Idem po širokej ceste povolenou rýchlosťou, pole s vysokým porastom tesne pri ceste sprava, rovnaké pole zľava... slniečko nízko nad horizontom, rovno oproti mne... Zrazu pred mnou beží divá sviňa jak KRAVA - aj s detičkami v pubertálnom veku (celá cesta samá sviňa)... V mojej hlave blesková myšlienka - už nezabrzdím, vyhnem sa pred sviňu, alebo poza? Poza sviňu... Skoro som to dal, ale tiež som sa vyváľal (narazené rebra, veľká MODRINA na boku... / bez komplet "výstroje" by som bol poriadne zodratý !!!) Motorka skončila nakoniec na "poslednom odpočinku"... Najväčšia rana bola na duši - KONČÍM s motorkami !!! A to som sa na motorku po rokoch tak tešil (a spravil "zopár" km)
Vydržalo mi to niekoľko mesiacov
Tento rok som síce nejazdil (len sledoval inzerciu a dával si do kopy, či vôbec ÁNO alebo NIE ), ale plán na zimné obdobie je zohnať "novú" motorku...

Poučenie?
- čakaj nečakané = sviňa, kolouch (ani som nevedel, čo to je - lekcia češtiny )
- aj keď jazdíš zodpovedne, nič neporušuješ, vždy je tu "neznáma veličina" ukrývajúca sa niekde za kríkom, v poli... (a nie je to pekná policajtka !!! V poslednom čase som zahliadol pár takých "chutných", ktorým by človek zastavil aj dobrovoľne )
- na motorku sa vždy PORIADNE obleč !!! (po mojom páde si švagor hneď kúpil kevlarové rifle a prestal jazdiť v kraťasoch a tričku)
- nevzdávaj sa svojich snov, z dôvodu, že sa "niečo" môže stať... Stať sa môže čokoľvek a kdekoľvek, ale ty prídeš o sen a v 75-ke si to budeš vyčítať
(- je iba málo ľudí, ktorí chápu ľudí so vzťahom k motorkám / a je veľa ľudí, ktorí snívajú a NIKDY si tento a iné sny nesplnia)

Vlastne to tu píšem preto, aby som "kolektívne" zdieľal skúsenosť, ktorá možno v budúcnosti niekomu trochu pomôže

Nech a nám všetkým vyhýbajú podobné nepríjemnosti a naša jazda nech je o radosti a pôžitku - stále kolesami dole, so šťastnými návratmi .