BMW F 750 GS (2021)

Aktualizováno 1.2.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

bukic napsal 24.05.24 v 06:48

Martt, ja som na nič nečakal, a hneď som si kúpil originál BMW sedlo komfort. Takže ani poriadne neviem ako sa na pôvodnom sedle jazdí.. je omnoho pohodlnejšie a perfektne žehlí nerovnosti ktoré sa nepodarí vyžehliť podvozku. Nešpekuluj zo žiadnymi vložkami.

Marttt
Marttt napsal 20.05.24 v 19:27

Parádní článek ?
Prosím tě, co sedlo? Já mám 183cm, a potřeboval bych ho zvednout. A to nemluvím o tvrdosti. Musím pořídit gelovou vložku asi. A to jí mám teprve 2 měsíce ?

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 02.02.24 v 17:25 10b.

Všechno dobré, ale co vám fakt závidím, to jsou ty moderní sra.ky, na které brejlíte po cestě a já je nemám. Jenom samé dobré kilometry a slunce na cestách.

TomasNBK
TomasNBK napsal 29.01.24 v 13:07 10b.

Ať dlouho a dobře slouží, kolego

bukic napsal 26.01.24 v 19:08

Ladovina: Aplikácia sa volá BMW Motorrad Connected A som si takmer istý, že máš nainštalovanú tú správnu. Vtip je v tom, že ako ju použiť. Ja som s tým chvíľu zápasil. Zdá sa že motorku máš s telefónom už prepojenú, ďalšom kroku si na mobile otvor BMW aplikáciu, v mapách si nastav požadovanú trasu, mobil si daj do držiaku niekde na motorku a nechaj si pustenú mapu. Jakmile sa motorka rozbehne naskočí ti navigácia v telefóne…. Tadaaa… Takže v mobile budeš vidieť trasu, tým pádom na palubnom počítači si môžeš naklikať cez menu rôzne možnosti, ale to už prídeš aj sám. V telefóne musíš povoliť pre aplikáciu prístup do fotiek, do telefónneho zoznamu, vlastne povol prístup úplne všade, včetne GPS a tak. Prajem príjemnú zábavu Jaaj a aby som nezabudol, veľmi dôležitá vec. Ak chceš aby ti aplikácia zapisovala hodnoty o jazde, musí byť tel. spárovaný (pripojený) s motorkou a aplikácia musí byť spustená. Kľudne môžeš zhasnúť obrazovku a telefón nechať vo vačku, všetko prebieha na pozadí. Na palubnom displeji ti bude svietiť ikonka telefónu, to znamená že všetko je v poriadku a zápisjazdy bude funkčný. A ešte jedna vec, keď sa niekde stretneme mám uteba pivo.

ladovina
ladovina napsal 26.01.24 v 13:21 10b.

Pekne cteni, sam mam na 850 gs 20 000km najeto.

Jak se jmenuje ta appka? Ja zkousel jen primo od BMW, co umi tu "pokynovou" navigaci, ale ta me prisla uplne marna...

callowsick
callowsick napsal 26.01.24 v 11:38 10b.

krásnej narozeninovej dárek!

Hlavně si nesfouknout svíčky

Vasko969
Vasko969 napsal 26.01.24 v 10:57 10b.

Tomu sa povie zmysluplný darček Zaujímavé čítanie, kvalitný stroj... !!! Tisice bezpecnych a nezabudnuteľných km prajem

JAVR
JAVR napsal 25.01.24 v 16:50

Díky za info Je to dobrá motorka, přeji hodně šťastných kilometrů!

petr13
petr13 napsal 25.01.24 v 12:44 10b.

Luba007
Luba007 napsal 24.01.24 v 23:30

U mně hodně pomoh deflektor na štítu, potom 150 dalnice nebyl problem...

Vladounreal
Vladounreal napsal 24.01.24 v 10:12 10b.

dobrá práce draku tak jen samej rohlík na cestách

bukic napsal 22.01.24 v 18:19

Tergus: hlavne že si nebol na návštevu v Ilavskom zámku, taka návšteva sa len málokedy dá zvládnuť na otočku.
Javr: Dnes dopíšem aj niečo o štítkoch, mám doma 3,5 kusov ?

JAVR
JAVR napsal 22.01.24 v 14:16 10b.

Jezdil jsem na ní a překvapil mě Velmi příjemně motor i podvozek
Jenom na ní bylo to původní nízké plexi a tak na tom hodně fičelo. Co tam máš za štítek ty a jak funguje? Nedělá turbulence?

Targus
Targus napsal 22.01.24 v 12:15

bukic

Dám ti deset, až přihodíš aspoň jednu fotku, nejlépe pak motorky, kterou nám chceš představit.
A úplně nejlépe i z pravé strany, abys nám dokázal, že není vycpaná senem a slámou.

Tímto zdravím do Ilavy, často jsem tam jezdíval jak pro cement do vedlejších Ľadců, tak později do centrálního skladu Kaufu.

Btw. ta silnice z I. do Nováků - tuším č. 574 je prostě boží. Akorát jsem tam jednou zůstal v zimě viset s velkým autem...

Milan1963
Milan1963 napsal 22.01.24 v 11:05 10b.

Hezký dárek. A at' ti dělá radost.