Hyosung GV 250 Aquila (2002)

Vlastník michel-okajka
Vloženo 6.7.2015
Aktualizováno 29.2.2020

Moje první "velká motorka" takže spokojenost a nadšenost

První dojmy - Motorka úplně nová, takže krásná, čistá kráska na kterou jsem sedla a jezdila.

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro začátečníky samozřejmě a pro ty, kteří chcou lehkou, rychlou motorku, ideál i do města. Ideál místo skůtra. Na delší cesty horší, ale taky zvládne.

Doplňky na motorce - Rolka, třásně, odvrtané tlumiče z výfuků - takže fajn zvuk, polepy místo originál nápisů, jiné zrcátka

Motorka za příjemnou cenu a do 25kW. Jízda super, lehce ovladatelná, lehká. Brzdy vzadu buben, ve předu jeden kotouč, takže trochu tahá do strany. Podvozek dobrý. Jízda jako řidič dobrý, ale spolujezdec po 50 km trpí. Na to, že to byla nová mašina, prosakoval zachvíli olej, což jsem potom řešila hustějším. Jezdila jsem s ní na silnici i dálnice. Na 250 130 km/h dala. Horší to bylo s předjížděním a předjížděním do kopce. Na delší cestu bych s ní asi nejela, ale jinak ty moje 300km jízdy okolo komína ideál a i super do města. Spokojenost a krásné vzpomínky...

Trio
Trio napsal 08.07.15 v 12:12 7b.

Dal sem Zlín-Osvětim Zlín-Štrbské pleso a myslim že i na delší cesty to je dobré.Chystam se do Italie ke konci srpna. :)

Milan1963
Milan1963 napsal 07.07.15 v 14:29 10b.

Na kratší cesty proč ne ? Mám Jawu 250 a cesty do 100 km zvládne hravě. Motorce 10 bodů.

venkovanzkhor
venkovanzkhor napsal 06.07.15 v 17:04 10b.

Motorka hezká, pro začátečníka určitě dostačující, hlavně přeji moře kiláků bez nehody a poruch