Honda SW 400T (2011)

Vlastník Dvaid
Vloženo 28.1.2017
Aktualizováno 28.1.2017

Rychlá, krásná, obratná, pohodlná s velkým úložným prostorem vhodná do města i na dlouhé cesty.

První dojmy - První dojem byl trošku rozpačitý ale to bylo nejspíš způsobeno tím, že je u skútru nízko těžiště než u Hondy transalp 650, kterého jsem jezdil před tím. Po prvních kilometrech sedla na 100% jízdní vlastnosti výborné, krásně ovladatelná a máte pocit že jedete na velké motorce i když je to skútr.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro toho kdo chce velký, pohodlný, obratný stroj do města ale i na dlouhé cesty.

Doplňky na motorce - Centrální kufr, celopolep

Výběr silverwinga byl u mě zvlástní. Pořád jsem nevěděl jakou motorku si pořídit. Měl jsem cca rok půjčenou Hondu Transalpa 650 ale pak jsem už chtěl něco svého. Nemohl jsem ale vybrat co by se mi líbilo a bylo bhodné do města i na cesty. Když jsem něco vybral tak mi to rozmlouvali kamarádi, že je to koza nevhodná do města nebo s ní byli nespokojení uživatelé (většinou jsem vybíral v Hondách nebo Yamahách). Takhle jsem promarnil jednu sezónu. Pak jsem si řekl, že zabrousím i do skútrů a bylo hotovo. Našel jsem silverwinga a byla to láska na první pohled. Velký, obratný ( i když spousta lidí tvrdí, že kvůli svým mastodontním rozměrům to není pravda opak je ale pravdou a nenechal jsem se odradit), krásný, rychlý, pohodlný do města a s velkým úložným prostorem..
Vybral jsem si z inzerátů tady na motorkářích a rozjel se za kupcem. Na místě byl skútr v perfektním stavu r.v.2011 dovoz z Itálie se všemy doklady včetně servisky, tak že se potvrdily i najeté kilometry. První jízda byla trošku rozpačitá, jak jsem už psal ale po chvíli bylo vše v pohodě a 100% sedlo. Slovo dalo slovo a skútra jsem si za týden odvážel (ještě jsem si pro jistotu prošel několik inzerátů).
Co se týče vlastností: brzdí výborně, ABS funguje jak má, motor táhne výborně a pořád jde za plynem i ve 150km/h. Ovladatelnost je výborná, jen ve vyšších rychlosti v zatáčkách malinko utíká ale je to minimální pří hodně ostré jízdě.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 26.12.17 v 08:25 10b.

co takhle se sjet na puli cesty

Dvaid
Dvaid napsal 16.02.17 v 23:56

Moc díky. Už se nemůžu dočkat na jaro. Ještě jsem s novým kubátem nikam nevyrazil- původně byl v tmavě šedé metalíze. Měl jsem transalpa a zpět bych už neměnil.

schery
schery napsal 01.02.17 v 20:42 10b.

Tak to je Pan skútr ...!

Vakra
Vakra napsal 30.01.17 v 23:21 10b.

Luxusní stroj. Také jej vlastním a i když jsem pořídil loni motorku, zbavovat se jej nebudu. Je totiž pohodlnější a praktičtější

Sakramento
Sakramento napsal 28.01.17 v 20:34 10b.

Chválí tvou volbu. Patří k mým strojům a nemohu jí nic vytknout.