Yamaha NMAX 125 (2016)

Vlastník nmax
Vloženo 17.7.2017
Aktualizováno 17.7.2017

Co jsem pořídil N-max tak auto zahálí v garáži.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník) - spokojenost

První dojmy - Moje první moto přibližovadlo tak když jsem odjížěl z prodejny jsem byl značně vyklepanej ale N-max mne přesvědčil že není třeba být.Stabilní za jakých koliv situací.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny

Doplňky na motorce - Battery monitor

Asi před 25 lety jsem měl pionýra jetého a ten mne moc nebavil někam jsem vyrazil a on mne odvezl tam ale zpátky už ne.Tak u mne skončily motorky nebavilo mne to.

Ale dnes a denně v Praze kolony tak ,jsem si řek že bych si mohl nadělit ke 40nám nějakou 125ku a samozřejmě jsem nejdřív koukal na čínu pak na italy a vyhrál japonec i kyž vím že muj kus pochází z Indonésie jsem pro jistotu zvolil novou kupovanou ve Vrbovce v Bráníku.Dal jsem na kolegu a z odstupem jednoho roku mužu říct že jsem zvolil dobře.N-max je maximálně stabilní díky kvalitním pneumatikám značky Dunlop a celkové vyváženosti se na rovné silnici nebojím pustit řidítka.Perfektně vede stopu dá se klopit až drhnu o stojánek.Ale fantasticky se chovají i brzdy s ABS už mi i párkrát zacvakalo pomohlo.Když stroj přivedete do smyku a nezačnete panikařit dá se slušně lehce zkorigovat.
Motor skvěle odladěn z fabriky.
Uložný prostor je celkem slušný ale integralku tam nedostanu ale jinak na plachtu,řetěz,lekarničku a par piv se vejde.
Zatím o kufru neuvažuji moc se mi na N-maxu nelíbí.Tak jsem to vyřešil brašnou pod přístrojový panel.Brašna pro zvětšení zavazadlového prostoru. Umísťuje se mezi sedlo a kryt nohou.18 litru
servis v 1000,-km cena 1147,-kč
v 6000,-km 1853,-kč

mam nalítáno 10 000,-km
spotřeba dálnice na plnej 120kg 2,81l/100km
ale dá se jezdit i za 2,2l/100km

Cestovat se dá dobře až na tu dálnici to není to pravé ořechové.
Není moc na rozbité silnice.

mik76
mik76 napsal 03.08.21 v 11:35 10b.

BAMBINATOR
BAMBINATOR napsal 19.09.17 v 19:08 10b.

Špica

nmax
nmax napsal 19.07.17 v 21:44

U X-max(e) jsem slintal ale bylo to přez muj rozpočet měl jsem strop do 100 000,-kč vylítanej z ciziny jsem nechtěl.Jo a jakou máš maximálku v techničáku?
dik za info

kobra33
kobra33 napsal 18.07.17 v 07:35 10b.

Yamaha je dobrá volba, sám mam X-max. Tak ať dobře slouží, já zatím prolomil 6000 km, do tvých kilometrů mám ještě skoro jednu sezónu.