Yamaha XJ 700 (1985)

Vloženo 5.6.2018
Aktualizováno 5.6.2018

Yamaha Maxim X 700, lahka, obratna a vykonna

Honda CB 700 SC: bola v zlom stave

První dojmy - Motorka ma velmi netradicny vzhlad. Za "choproidnym" vzhladom sa skryva velmi vykonna masinka. Takmer 100 koni dava motorke velmi dobre jazdne vlastnosti, do 4000 otacok motorka jemne pradie, po potahani za plyn sa meni na revuce dive zviera.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pre ludi, ktori maju radi staru overenu klasiku, alebo na prestavbu na bobber ci caferacer

Doplňky na motorce - Motorka je okrem nosica s opierkou v povodnom stave.

Tuto motorku som si vybral nahodou, povodne som chcel Hondu seven fifty. bolo ich vsak malo na predaj a v hroznom stave. potom som narazil u kamarata v predajni aut v garazi na Maxima. Chalan to dovirzol z polska s inymi motorkami. povodne ju chcel pre seba, ale pre nedostatok casu na nej neurobil ani kilometer...
Ja som na motorke, od kedy ju mam (3 roky) najazdil cca 20000 km. Motorka je uplne super. Velmi dobre manevrovatelna, ma velky vykon a na ceste sedi ako prikovana.
Trosku som ju spotvoril domontovanim drziaku s opierkou s inej vacsej motorky.
Obul som ju do pneumatik s bielym lemom, previdelne ju servisujem a myslim, ze je maximalne spolahliva. Vzhadom na svoj vek sa drzi velmi dobre.
Co sa tyka vykonu, nema problem odviezt dvoch ludi a batozinu. Jazdim s nou vela v meste, ale aj na dlhsie vylety. Maximalku som zatial skusil 200 km/h. Viac som sa uz bal ist, aj ked motorka by este tahala...

LeošHurtik
LeošHurtik napsal 08.04.20 v 00:31

zdravim nahodou manual v cestine nemate nebo nevi někdo kde stahnout?Jsem tez majitelem

p.epanica
p.epanica napsal 05.06.18 v 19:01 10b.

...