Suzuki Boulevard C90 (2009)

Vlastník lokyn
Vloženo 9.10.2018
Aktualizováno 15.9.2020

Krásný velký cruiser pro pořádnýho chlapa

První dojmy - Po nasednutí nádherně pohodlná motorka jak pro řidiče tak pro spolujezdce.

Motorko koupená od kamráda. Jedná se o varitantu C90T, která je o trochu delší (aspoň dle zahraničních recenzí). Je to můj první cruiser. Dosud jsem jezdil spíš na silničních cesťácích, ale tohle je jiný svět. Po prvních pár kilometrech, které byly trochu křečovité, se mi udělal úsměv od ucha k uchu a je to nádhera. Motorka je pohodlná a vzpřímený posez je fajn. Oproti předchůdcům mi chybí otáčkoměr, to si budu muset zvyknout a naučit se vhodně řadit jen podle zvuku a rychlosti. Je hodně znát hmotnost, kdy brzdy se s Aprilii nedají srovnat, ale těžko soudit po prvních 100km.
Obrovské plexi poskytuje krásnou ochranu, a to i když měřím přes dva metry! Originální výfuky nedělají moc velký kravál, což mi vyhovuje ... mám raději klidnou jízdu co nevzbuzuje moc pozornosti Co mě překvapilo je možnost náklonu, všude jsem četl jak na cruiseru při sebemenším náklonu drhnout plotny, tak tady se toho moc nebojím - jsou celkem vysoko a pochybuji, že mi strach dovolí to naklonit víc.
Zatím jsem na začátku, ale určitě přidám info o spotřebě, vlastnostech a hlavně nějaké pořádné fotky ... zatím mám jen z mobilu

Slavec
Slavec napsal 03.04.22 v 15:14 9b.

Pěkný kousek.

stavros67
stavros67 napsal 18.06.21 v 10:25 10b.

karasavec

Segy65
Segy65 napsal 15.09.20 v 14:39

moc pěkná, ať slouží

Bágio1969
Bágio1969 napsal 16.10.18 v 14:34 10b.

Hezký stroj, přeju hodně štěstí.

Sabo7
Sabo7 napsal 16.10.18 v 10:41 10b.

krásný stroj