Suzuki Boulevard C90 (2005)

Vlastník Libor63
Vloženo 20.4.2014
Aktualizováno 20.4.2014

Silná, velká , dost rychlá , hodně uveze , spolehlivá, pohodlná po malé upravě sedel. Za málo peněz hodně muziky.

První dojmy - Za jízdy skvěle ovladatelná. Bez pohybu je to těžký, ale krásný zvíře.Skvělý posez už z fabriky.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo chce cestovati i ve dvou. V ¨sólu je na n¨Ní dobré svezení.

Doplňky na motorce - Doplnky jsou praktické. Kufry pevné. Menší cestovní štít.Sedla měkčená. Padák+ přídavná diodová světla,Zadní stupačky puštěné o 10cm dolů...Vše podřízeno cestování.

Hlavně jeto SUZUKI, Dále jsem dal na radu a šeljsem poprvé do tak velkého obsahu motoru. Dobré jízdní vlastnosti=brzdy,natak velkou váhu jsou velmi dobré.(pancéřky)Motor se musí trohu rozpohybovat ze spodních otáček. HLAVNĚ, ale hodně uveze a dloúhé trasy jso hračkou, například Trutnov -Balaton -Senj(jadran),1 den ve dvou cca 570kg( trochu přetížené). Spotřeba dle jízdy 4,5 až 6,2 l. Při běžném ježdění 5,5l. Co je poklo u této motorky?Sundat kola. Zadní obzvláště.Některé další běžné servisní úkony jsou na delší dobu, ale pokud milujete není co řešit.Jízda v jednom´= přebytek výkonu, jízda se spolujezdcem , o 0,5cm přidat plyn, a jeto.Mám najeto cca20000km na tomto stroji s toho 8000km v přetíženém stavu po jadranu..., spokojenost veliká. Spolehlivost, 100%.Jo, Ten zadní brzdový kotouč ,TO zvonění , asi od 15000km TO začalo, jeTo ale takový malí nedostatek Japonských konstruktérů.Trochu taky chvěje, ale jetam 1500ccm!Cestování 100% Dobře zvládá i špatné silnice. Podvozek je nízký, ale jelijsme v MNE i nějekou tu šotolinu.Doporučuji : cestovatelům, kteří se ještě nechtějí jenom kochat, i když to na ní jde skvěle.Rychlé a dlouhé pcestování není problém.

Pe3k
Pe3k napsal 22.03.17 v 16:52 10b.

Měl jsem tu samou, jen evropskou verzi. Fakt skvělá motorka. Tady nelze hodnotit jinak než 10b

Kouďas1
Kouďas1 napsal 31.10.14 v 09:18

Parádní !!! Přeji pohodové km.

Libor63
Libor63 napsal 26.06.14 v 22:45

Zdravým majitele C90 , pokud Vám začne zvonit a různě rachotit zadní brzdový kotouč třeba při pohybu při tlačení z garáže, nebo v nějaká fázi jízdy, tak jsem našel řešení za pár korun a zátím při nájezdu po ůprvě 2000km je bez problému. Kotoč jsem měl Jak nový po 20000km,, ale to zvonění... byli vytahané duté nýty na brz. kotouči. Rady byly... Nový kompletní kotouč, nebo přenýtování s tím že to začne brzy znovu. Proč měnit takřka perfektní kotouč? Proč dávat dost velké peníze za opravu, která bude dočasná?Řešení se našlo po několika srovnání konstrukčních řešení u jiných výrobců motorek, ale hlavně u C90 na předních brzdách. Stačí koupit ocelové nýty 8mm se zápustnou hlavou a debře roznýtovat, Rád podám bližší informace. Zdar a mnoho krásný KM . Libor63

biovirus
biovirus napsal 01.05.14 v 06:39

JJ krasna masina, tak at hezky jezdi.

Libor63
Libor63 napsal 30.04.14 v 19:43

Klucï dĚKUI ZA povzubezeni. Letos Montenegro a a lbanie+ chorvátiá. Přeji všem mnoho krásných kilometrů. Mimojiné letost jedem kolem poloviny prázdnin.uvítme společnostVše na domluvě . Jede mepohodově , ale rychle...Čau Libor63