Harley Davidson FXSB Softail Breakout custom (2013)

Vlastník _Divočák_
Vloženo 27.11.2018
Aktualizováno 27.11.2018

Silná mašina, která rozhodně nemůže omrzet. Sedlám ji už celou sezónu a nemůžu se ji nabažit.

Harley Davidson FXSTC Softail Custom: Softail Custom byl můj sen od šesti let, co jsem poprvé viděl Odpadlíka. Breakout jsem viděl poprvé v roce 2013 jako novinku od Harleye a hned mi padl do oka. Říkal jsme si tehdy, že ale na něco takové nebudu mít. Vzhledem k tomu, že Softail Custom se už

První dojmy - Při první jízdě, když jsem ji šel zkusit, jsem byl nervózní, především ze zadní pneumatiky, která je oproti sériovce, ještě o něco málo širší. Mile jsme byl překvapen, když se motorka i v zatáčkách ovládala dost dobře. Museli jsme se sice dalšími jízdami více sžít, ale už při prvních kilometrech jsem věděl, že jsme si souzeni.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :)

Doplňky na motorce - Motorka byla od předchozího majitele maximálně vybavená. Laděné výfuky, které se dají za provozu tlumit, custom kola, gps, tachometr, otevřené sání, spousta chromových doplňku a mnoho dalšího. Pro můj styl vyměním ještě řidítka a je dokonalá :)

Co musím opravdu vynachválit, je silný motor. Tenhle prostě nemůže omrzet. Breakout má sílu na rozdávání. Vždy jsem chtěl Softail Custom, ale Breakout mi přijde ještě o chlup pěknější. Vyměním akorát řidítka za vyšší, ať to má více chopper styl. Jedinou slabinou Breakoutu, je přední brzda, kdy by, už jen za tu cenu, dva kotouče byly mnohem lepší, zvlášť při té váze. Ale kromě té přední brzdy se jedná dle mého, o naprosto perfektní motorku. Jinak na delší trasy... jel jsem zatím jen Chorvatsko a prdel dost v pohodě. Trochu mě bolelo za jednou lopatkou, kdy si myslím, že ty vyšší řidítka by byla pohodlnější. Ale to teprv zjistím.

Čaukys
Čaukys napsal 24.05.20 v 12:35 10b.

Pěkný stroj a souhlas se vším co píšeš. Tak kolama dolů

papriks
papriks napsal 14.01.20 v 17:13 10b.

dobrej nick taky ho rad pouzivam
Bomba masina

toša.
toša. napsal 30.07.19 v 21:17 10b.

super harley který kácí i srnky

Burly
Burly napsal 08.01.19 v 22:06 10b.

Dobrá volba, ať slouží.

mirocz
mirocz napsal 05.01.19 v 15:25 10b.

Tak ta je vymazlená, ty kola v chromu jsou super. Ať Tě nikdy neomrzí