Harley Davidson FXSB Softail Breakout (2017)

Vlastník mirocz
Vloženo 29.12.2020
Aktualizováno 29.12.2020

Když jsem jí viděl poprvé tak mě zaujala a když jsem se na ní za několik měsíců svezl v Pákistánu, tak jsem jí musel mít a prodal jsem svojí novou Suzuki M1800.

Motorka koupena od HDOstrava (Ostrava - Mariánské Hory) - Super přístup a nejlepší cena v ČR. HD mě dovezli až do garáže.

První dojmy - Pořídil jsem jí v prosinci 2017 a tak jsem musel pár měsíců čekat na svezení. Mezitím jsem přemýšlel co si pořídím za doplňky. Je to klasický chopper, široké zadní kolo mě chvíli omezovalo v zatáčkách. Splnil jsem si na stará kolena sen a nemám potřebu s nikým závodit, na to ani Breakout není stavěny.

Doplňky na motorce - Výfuky Kess tech, opěrka, širší sedačka spolujezdce, LED světlomet a stupačky.

Zaujala mě na první pohled a jiný HD se mě tak nelíbil. Má ještě starý motor, od roku 2018 se osazovala novým typem. Nějak jsem novému motoru nevěřil. Je to klasika, když se po delším stání zařadí jedničk,a ozve se rána jako z děla. Pořídíl jsem v Německu starší model výfuku Kess tech a po úpravě usazení servomotrků fungují skvělě. Původní výfuky jsou nudné. Také jsem experimentoval s opěrkou a na fotce je skládací opěrka z Ali expresu, ale nyní mám opěrku originální sundávací z Ebay z USA. Dále jsem pořídil širší zadní sedlo pro ženu. Jinak mám vyměněné původní světlo za světlomet LED z Motea.de a stupačky z e-schopu. O dalších úpravách neuvažuji.
Je to motorka na klidnou jízdu a rovinu a do zatáček se musí opatrněji. Nejsem velký cestovatel, tak moje nejdelší jízda byla cca 240 km s přestávkou a široké sedlo a pohodový posez umožnuje delší jízdu omezenou palivem v nádrži.

Alda_7
Alda_7 napsal 03.01.21 v 12:46 10b.

Moc pěkná! 10b

PSanec
PSanec napsal 30.12.20 v 12:15 10b.

Pěknej Haryk.Super km.

pkkaca
pkkaca napsal 30.12.20 v 01:31 10b.

Paráda

e-Kája
e-Kája napsal 29.12.20 v 23:44 10b.

Já jsem si říkal, že ta profilová fotka asi nebude z Ostravy

Moc pěkný stroj a dokonce i ta sklápěcí opěrka mi přijde docela praktická