Hyosung GV 250 Aquila (2004)

Vlastník Blackwack
Vloženo 18.5.2019
Aktualizováno 18.5.2019

Hezký stavěny cruiser korejské výroby. Pohodlný posed a i přes malý objem neuvěřitelný tah i svižnost.

Honda PC 800: Nedostatek financí, navíc netřeba startovat starou800 dene ale na vyjížďkách mi ten výkon a objem možná bude chybět.

První dojmy - Okamžitě mi sedl do ruky a nejen do ruky. Přešel jsem z maxiskutru aprilia atlantic a můžu říct posed lepší, tah a zrychlení díky převodovce nesrovnatelně vyšší. Celkové pěkný vzhled a spotřeba dokonce nižší než u skútrů.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že pro všechny komu se líbí asi nemá omezeni

Doplňky na motorce - Padák,brasny,operka.pridavna svetla,Shanim nosič misto zadního sedla a plexi

Zvažoval jsem více různých variant a tahle motorka mi vyšla nejlíp. Za pár peněz pěkný stroj relativně nový s velmi priznivou spotřebou. Na moje každý den 15 km ježdění a dvakrát měsíčně 100-300km výlet vyhovující. Samozřejmě když mi někdo pošlete milion koupím si rád pan europana, nebo PCčko ale zatim určitě vystačí.

sikec001
sikec001 napsal 21.05.19 v 21:54

No, na Pan Europeana nepotřebuješ milion,(a ještě slovo proti!!! ) proti asii nic nemám, páč ji každej máme doma, jen si myslím, ze těch 250 ti bude za chvíli málo. Jinak, chce to dopsat po par tisících dojmy, ze začátku je každej paf

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 19.05.19 v 19:07 10b.

dobrá cena a na to aby jsi vyzkoušel tento druh motky. A vzhledem k tomu jak jsi zatím nadšený časem pořídíš větší kubaturu. Tak přeji hodně šťastných kilometrů a pohodu v sedle .