Honda NC 750D Integra (2016)

Vlastník Horton
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 7.8.2020

Ideální volba pro ty, co nechtějí řadit, mají rádi pohodlí a při tom si občas probrousí buchlovaky. Ideální do města a z města..

Yamaha T-max: Robustní skutr, vyšší cena

První dojmy - Po 50km jsem měl pocit, že ji jezdím léta..

Motorku bych doporučil pro - Všem, komu je přes 50 a zachtělo se jim zavzpomínat na mladí...

Doplňky na motorce - Akrapovic, kufr Givi 45l, stupačky Dzell. Držák telefonu , upravené sedlo

Sedlo upravil čalouník pan Pavliš www:mp-autocalounictvi.cz , perfektní přístup , věděl proč se svoji výškou 186 cm je původní sedlo nepohodlné. Nyní , po ujetí 300km za den naprostá pohoda a luxusní posed...
USB zdroj pro dobíjení tel. opět vychytávka od fy Dzell,přesně kopíruje nádržku brzdové kapaliny.
Tónované plexi je o cca 5cm vyšší než původní a tím pádem mi netáhne na krk a hmyz nepáchá sebevraždu o hledí přilby.
Vyhřívané hefty...konec studeným prstům. Páčky CNC.

Ideální ochrana před větrem, solidní tah prakticky od volnoběhu, podvozek přebere veškeré nerovnosti jak ve městě, tak na okreskach 3.tridy.
Při delších jízdách mi chyběl motorkářský posez a přídavné stupačky dokonale tento problém vyřešily. Navíc si můžu vychutnat ostřejší průjezd zatáčkou. Tento doplněk vřele doporučuji.

Pepa95
Pepa95 napsal 31.05.21 v 10:09 10b.

Pěkně upravený stroj. Hodně šťastných kilometrů. Na ten USB zdroj se také mrknu, dobrý tip

krokoš
krokoš napsal 31.05.20 v 21:10 10b.

Krásna mašinka, a doplnky perfektné, sedlo a stupačky nemajú chybu.

Marcus19
Marcus19 napsal 24.04.20 v 10:07 10b.

Zdravím, taky mám Integru a můžu jen souhlasit s popisem. Chci se zeptat, kde v ČR je možné koupit stupačky a tu hrazdu na držák telefonu. Našel jsem bohužel jen v zahraničí...