Harley Davidson FLHR Road King custom (2004)

Vlastník Hajny259
Vloženo 15.11.2019
Aktualizováno 14.5.2020

K HD jsem zadny specialni vztah nikdy nemel, ale bavi to.

První dojmy - Chce to zvyk a velkou predvidavost. Kila jdou citit, ale na delsi cesty super. Puvodne otevrene vyfuky se trochu utlumily. Brzdy by mohly byt ostrejsi

Motorku bych doporučil pro - Pro zkusenejsi a rozvaznejsi morkare

Doplňky na motorce - Saddlemen sedlo Road Sofa, J. W. Speaker adaptivni LED svetlo, blinkry a zadni lampa Kuryakyn, Ciro drzak telefonu, plexi Memphis Shades, vetsi valce, Vance Hines vyfuky, teplomer a hodiny na riditkach, gripy Avon, jine silentbloky motoru, stabilizace kyvky, sundavaci operka, Hyperpro pruziny

Dostal jsem se k nemu nahodou. Prisel a zustal. Presedat na neco takoveho z motokrosu chce hodne velky prepinac jizdnich rezimu. Na delsi cesty super, dalnicnich 160 ideal.

Prekvapila me dostupnost a pestrost nabidky nd. Za par korun proti tomu co jsem byl zvykly v mx se daji poridit vetsi valce, jine sedlo, veskere spotrebni veci, doplnky. V tomhle je HD neporazitelny. Je to celkem poctivy kus zeleza, dobre se na tom sroubuje. Je ovsem potreba poridit palcove naradi...

Kdo vyrostl na Jawe bude takovy stroj milovat. V zatackach se vlni, perovani spis na lepsi cesty. Akorat proti Jawce to proste jede jako lokomotiva. Neni treba moc radit, okresky idealni, dalnice nevadi, mesto opruz. Hlavne v lete v kolonach a na semaforech je to jak s horkym kusem zeleza mezi nohama.

Spotreba cca 6-7/100 km. Uz 3. rok se pokazde v zari neco pokazi ? Prvni zavada byla chybou pri montazi vetsich valcu, jeden sroub na ramecku vahadla neprilepeny, povolil se a ramecek praskl. Ventil prestal otvirat takze dodavkou domu. V 85 tis odeslo lozisko v zadnim kole, nutna i oprava kola.
Nejvetsi zahadou bylo obcasne skubani motoru a signalizace chyby motoru, diagnostika hlasila vsechny mozne chyby, nakonec to byla drobna mechanicka zavada, ktera rozhazovala skrtici klapku.

Postupem casu jsem tam prilepil par doplnku. Hlavni svetlo LED od J. W. Speaket - kdo zkusi uz jine chtit nebude. V naklonu sviti do zatacky, v noci jina liga. LED manie pak postihla i pridavna svetla, blinkry a nakonec i zadni lampu. Sedlo gelove, kreslo jak v obyvaku od Saddlemen. Dal uz pak klasika - drzak na telefon, vyssi plexi a par drobnosi.

Diky teto motorce jsem poznal spoustu skvelych lidi, jak pozoruju na cestach tak jsem asi jediny HDckar bez kozene vesty a v integralce, ale na otevrenou prilbu si uz asi nezvyknu.

Umi to jet i celkem svizne, cca do 200km/h ale chce to hezkou prehlednou cestu a opravdu velkou predvidavost

3/2020
Konečně jsem si našel čas a na brzdě doladil palivovou mapu. Střílení do výfuku zmizelo, motor plynulejší, bohatost akorát.
Připravil jsem si 100 inch set válců, takže až přijde doba, budeme posilovat

4/2020
Nebudeme posilovat, budeme opravovat. Střet se srnkou nebyl pro motorku fatální, ale i tak se bude opravovat dost. Takže budeme rozdělávat a lakovat a opravovat.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 20.11.19 v 14:38 9b.

Ta fotka je úžasná...