Yuki Twinsport 125 (2006)

Vlastník tryskomyš
Vloženo 4.1.2020
Aktualizováno 5.2.2021

Yuki twinsport 125 byla moje první motorka,kterou jsem si koupil v 16ti letech.

První dojmy - Hned na první pohled si všimnete ošklivé masky ,která se opravdu Yuki nepovedla..Na 125ku celkem těžká motorka,ale po nějaké době si člověk zvykne.Jednoduchá na manipulaci.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci

Twinsport Vás sice neohromí vzhledem,ale změníte názor po startu motoru.Motorka je vzduchem chlazený dvouválec,který má na takhle slabý obsah velmi krásný zvuk,má pět kvaltů a 9Kw..
Motorka je bohužel trošku těžší,ale velmi dobře ovladatelná,jak na jízdu po městě,tak i mimo.Co je její horší vlastnost tak podvozek,odpružení,jelikož jde při jízdě cítit každý kamínek.Motorka zabírá až asi od 4-5tis otáček,pak táhne,jinak je to liný. Když jsem ji koupil,byl odpojený omezovač a lítala 125km/h,což už byl doraz a muselo být bezvětří.Bohužel se to podepsalo na podpálení ventilů,takže jsem nechával dělat novou hlavu i s víkem ve kterém se strhávali závity svíček.
Yuki má skvělou spotřebu,jezdí za 2l/100km..Motorka má velké plus,že má od výroby ukazatel zařazené rychlosti,jen se bohužel často kazí a pak svíti najednou třeba 3rychlosti.Jediné,co bych opravdu vytkl je hlasité pípání přerušovače blinkrů.

Když jsem na Ní jezdil v 16,bylo celkem dobré přibližovadlo jak do práce ,tak na nějaký výlet,nebo projížďku.Vlastním ji 5let a když nepočítám servis ,co jsem na ní dělal,tak mě nikdy nekde nenechala a vždy mě dovezla do cíle.Určitě bych ji doporučil lidem menšího vrůstu,protože motorka je celkem nízká.

Sten35
Sten35 napsal 07.01.20 v 07:47 10b.

PSanec
PSanec napsal 04.01.20 v 17:37 10b.

Každá motorka,která udělá radost a dobře poslouží.je dobrá motorka.