Husqvarna 701 Supermoto (2020)

Vlastník CizekOndras
Vloženo 19.2.2020
Aktualizováno 9.8.2020

Chtěl jsem vždy vyzkoušet supermoto styl a měl jsem kdysi půjčenou starší KTM SMC-R 690 a dá se to přirovnat k lehkýmu a výkonýmu dravci. Proto jsem se rozhodl Supermoto pořídit a Husqvarna to vyhrála :)

Motorka koupena od FIRMA:Promoto (Načeradec) - Parádní jednání, vynikající servis a motorku po domluvě přivezl až ke mě domů a toho si velmi vážím v období zimy.

KTM 690 SMC R: KTM má každej... A pána z prodejny Husqvarna znám a vím, že poskytne suprový servis.

První dojmy - První svezení a seznamování se s motardem paráda. Teprve jí zajíždím, tak jsem ji samozřejmě netrápil nějak moc, ale jízda naprosto skvělá. Vypadá to, že s Huskou bude hodně zábavy. Do zatáček se s ní jede luxusně jak je lehká a ovladatelná, ale více se dozvím, až tu časem odkliděj bordel ze silnic. Teď v březnu ještě není na Liberecku moc ideálních podmínek na moto. Uvidíme jak dopadne karanténa ČR vs moto.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny, co se chtěj vyblbnout a nebo se jim tenhle styl motorek líběj. Je to celkem lehká hračka.

Doplňky na motorce - Koncovka Leo vince a celopolepy.

Motorka se mi od pohledu zalíbila. Trošku mě mrzí, že model 2020 už není v továrních barvách Husqvarny z dřívějška, ale už se mi to podařilo vyřešit díky celopolepům ze Švédské firmy MPW.

První jízda byla samozřejmě zajímavá, když jsem nikdy na motardu nejezdil, ale je to prostě hračka. Relativně nízká váha a dobrá ovladatelnost s kombinací slušného výkonu ze supermota dělají doslova raketovou hračku na zatáčky a blboviny. Teprve jí zajíždím, tak časem napíšu víc. Ale zdá se, že mě jen tak neomrzí.

Martinspeed
Martinspeed napsal 22.03.20 v 21:16

tyyy kráso, parádní práce

CizekOndras
CizekOndras napsal 22.03.20 v 18:53

Ahoj, díky a taky s tím bylo pěkný sr...ní

OndraVaran
OndraVaran napsal 22.03.20 v 18:06

Ahoj,
s polepama vypadá mnohem lépe, parádní

Martinspeed
Martinspeed napsal 22.03.20 v 09:42 10b.

Krásná...Uživej, jede brutálně a je jak ryba ve vodě...!! mam 14dní - koupil 2019 a najel ted 200km a super!!! Tak někdy někde třeba Martin

CizekOndras
CizekOndras napsal 21.02.20 v 19:53

Pevně v to doufám po letech sem prodal tereňáka Husaberga tak sem zvědavej jestli mě chytne supermoto na kravinky